ВНИМАНИЕ ЧОВЕК ПОД ВОДАТА !!!

Минава, големият кораб минава ...
spear
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Юни 23, 2010 23:40

ВНИМАНИЕ ЧОВЕК ПОД ВОДАТА !!!

Мнение от spear »

Молбата ми е към колегите с лодки. В случай че видите буй на вашия път е нужно да го заобиколите на поне 150 метра разстояние. Много от колегите знаят това, но има нови колеги, които сега си купиха лодки и не го знаят.
Буят е нещо като червена топка или с форма на пура. Понякога има знаменце отгоре, но понякога няма.

Изображение

Към буя с въже 50м е привързан човек, който в повечето случаи е под водата. Понякога двигателя на лодката се чува, но понякога се чува в последния момент.
Първата реакция на харпуниста е веднага да излезе горе и ако точно в този момент лодката минава отгоре му знаете какво става.

Изображение

Благодаря на всички предварително!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Принципно си съвсем прав. Но да не забравяме, че поне 75% от нас практикуват риболов в сладки води, където харпунистите нямат абсолютно никаква работа. ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
spear
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Юни 23, 2010 23:40

Мнение от spear »

Точно така е, абсолютно е забранено за нас в сладките води.
Става дума за морето. За тези които ползват лодките си там и тази част от тези 75% които ходят на море с лодките си :)
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Мнение от КИРО »

Marco Polo© написа:Принципно си съвсем прав. Но да не забравяме, че поне 75% от нас практикуват риболов в сладки води, където харпунистите нямат абсолютно никаква работа. ;)
Точно Маркони,ама от тези 75%,доста през лятото се упражняват и в морето.
Та да допълня Юлиян,като видите нещо да плава в морето,заобикаляйте го поне на 200м,че може тубата от 5л минерална вода,да се окаже и скъсан буй на мрежа с въжето барабар.И да ти навие въжето на винта.
Да си пазим подводничарите,че много хубави неща разказват. :D
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Предполагам, че ще е незабравимо преживяване, да дялнеш през задника някой харпунджия на тролинг... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Ники Добрев
Мнения: 75
Регистриран на: Съб Май 22, 2010 18:56
Местоположение: София

Мнение от Ники Добрев »

Ще е наистина незабравимо преживяване ако ти си харпунджията!Не се базикайте с такиви неща.защото като се случи е наистина гадно,повярвайте!
Ники Добрев
spear
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Юни 23, 2010 23:40

Мнение от spear »

Мунчо написа:Предполагам, че ще е незабравимо преживяване, да дялнеш през задника някой харпунджия на тролинг... :lol:
Преди да го дялнеш през задника, кърмата на лодката ще го приспи, моментално след това перката на двигателя така ще му обработи главата че ще заприлича на зелка и след всичко това едва ли ще е "незбравимо" за него, но за теб сигурно.
2 момчета бяха убити от лодки миналата година. Единия го хванаха, другия не можаха. Става дума за егейско море.
Аватар
Булти
Мнения: 381
Регистриран на: Вто Май 22, 2007 12:48

Мнение от Булти »

Мунчо , ако идваш към морето , ела ми на гости ! Ще останеш с незабравими изживявания ! :roll:
клуб Бъкари - надуваем ветеран
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Муне,ти упорито дразниш всички ползващи лодки. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
promarine
Търговец
Мнения: 1074
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 19:24
Риболов: Тролинг, джигинг и подводен
Местоположение: Варна
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 190 пъти
Обратна връзка:

Мнение от promarine »

Мунчо написа:Предполагам, че ще е незабравимо преживяване, да дялнеш през задника някой харпунджия на тролинг... :lol:
Не знам защо оставам с впечатление, че Мунчо изпитва афинитет към някои конкретни части от човешкото тяло а и преди да нашумее един парад в София не можех да си обясня за къде се готви с тази маска на аватара си :D :lol: :wink:
spear
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Юни 23, 2010 23:40

Re: ВНИМАНИЕ ЧОВЕК ПОД ВОДАТА !!!

Мнение от spear »

Колеги сезона започна. Реших ви припомня нашия проблем с това видео:
http://www.facebook.com/v/1426459192061" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: ВНИМАНИЕ ЧОВЕК ПОД ВОДАТА !!!

Мнение от nikaro »

Има го и другия момент-любопитството :roll: Мен са ме вадили от 19метра на буксир,ей така щото искали да видят какво има на другия край на въжето :D Видели го,че се движи и им станало интересно :wink: Щеше да им стане още по-интересно,но много бързо успяха да избягат.И аз се разминах разминах с барокамерата,но понапуках доста капиляри,та 2-3дни само от задника си дето не вадех кръв :wink: за главоболието да не говорим.Че така де.....малоумници като мунчо има навсякъде и по форумите и по пътищата и на вода :D си ебало мамата......не знаеш откъде ще ти дойде :wink:
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: ВНИМАНИЕ ЧОВЕК ПОД ВОДАТА !!!

Мнение от ecoplast »

nikaro написа:Че така де.....малоумници като мунчо има навсякъде и по форумите и по пътищата и на вода :D си ебало мамата......не знаеш откъде ще ти дойде :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
А.НИКОЛОВ
Мнения: 376
Регистриран на: Вто Юни 22, 2010 8:14
Местоположение: HANIA-KRIT-GREECE
получил Браво: 1 път

Re: ВНИМАНИЕ ЧОВЕК ПОД ВОДАТА !!!

Мнение от А.НИКОЛОВ »

някой хора има странен начин на мислене/,меко казано/ спрямо другите но това говори за тяхното АЗ/его/ :!: :!: култура възпитание интелект и изобщо първите 7 години!!!!!!!!!!!!!
заради такива са загинали доста хора ,какво ли ще мислят ако някой мине през детето им за маитап и го направи на кайма :?: :!: :?: :?: :evil: :evil: :evil: :evil:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”