Fishing Mania Open XVI - ГЛАСУВАНЕ за водоем /ОТНОВО

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор

Изброр на водоем за Fishing Mania Open XVI

Анкетата свършва на Нед Окт 17, 2010 17:14

яз. Алино
3
4%
яз. Белопопци
2
2%
яз. Веринско
0
Няма гласували
яз. Враждебна (платения)
0
Няма гласували
яз. Горни Богров (платения)
1
1%
яз. Долни Богров
0
Няма гласували
яз. Домлян
0
Няма гласували
ез. Дружба
0
Няма гласували
р. Дунав (около Русе)
4
5%
яз. Дяково
1
1%
яз. Извево
0
Няма гласували
яз. Конска (до Брезник)
0
Няма гласували
яз. Копринка
24
28%
яз. Леново
1
1%
яз. Нови Хан (платения)
0
Няма гласували
ез. Панчарево (стената)
20
24%
яз. Слаковци
0
Няма гласували
р. Струма (трети бараж, при Благоевград)
29
34%
яз. Суходол
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 85

Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4506 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Fishing Mania Open XVI - ГЛАСУВАНЕ за водоем /ОТНОВО

Мнение от Pike »

Здравейте колеги,

Събрах предложените от вас водоеми и ги оформих като анкета за гласуване.

Гласуването ще продължи до четвъртък (14-ти октомври), а в петък 15-ти октомври ще пусна и формата за записване.

Датата за провеждането на състезанието е 24-ти октомври.

Реших и да направя една промяна, като не става дума за регламента, условията или нещо друго от описаните неща, а за наградите. Считано от предстоящият 16-ти тур на FM Open, наградите ще бъдат само купи и медали.

Напоследък стана страшна работа, всяка събота и неделя състезания, награди по 500, 1000, 2000, 3000, скъпи такъми, дори и кола бях гледал някъде. Голямо надцакване, голямо нещо. Във FM Open никога не са били обявявани предварително награди, а същите са били до голяма степен символични. Аз не искам да се бъркам в това надцакване, затова реших да останат само купите и медалите, все пак идеята на FM Open винаги е била да се съберем заедно и да си направим кефа.
Последно промяна от Pike на Пон Окт 18, 2010 8:53, променено общо 2 пъти.
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Това с купите и медалите е много хубаво.Именно заради тези техни надцаквания като започнат да обявяват едни нечовешки такси за участие........
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
Joro_72
Мнения: 529
Регистриран на: Нед Яну 25, 2009 12:00
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Мнение от Joro_72 »

Момчета Колеги аз гласувах за КАЗАНЛЪК /копринка/ И ако не ме подкрепите просто много ще сажелявате :roll: :oops: :oops: Там служех като отбивах военното си задължение :cry: :cry: Обещавам ви много емоцииии :oops: :lol: :lol: :lol: Градът е много як и има много дискотеки и мн. яки кръчми :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: нощната тренировка ще е много яка и за сметка на това много продължителна. Момчета обещавам ви да се получи едно много яко ФИШИНГМАНЯШКО състезание с много ФЕНКИ И РИБИ :wink: :roll: :lol: :lol: :lol:
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Re: Fishing Mania Open XVI - ГЛАСУВАНЕ за водоем

Мнение от toto57 »

pike написа: Реших и да направя една промяна, като не става дума за регламента, условията или нещо друго от описаните неща, а за наградите. Считано от предстоящият 16-ти тур на FM Open, наградите ще бъдат само купи и медали.

Напоследък стана страшна работа, всяка събота и неделя състезания, награди по 500, 1000, 2000, 3000, скъпи такъми, дори и кола бях гледал някъде. Голямо надцакване, голямо нещо. Във FM Open никога не са били обявявани предварително награди, а същите са били до голяма степен символични. Аз не искам да се бъркам в това надцакване, затова реших да останат само купите и медалите, все пак идеята на FM Open винаги е била да се съберем заедно и да си направим кефа.
Евалла, ПОКЛОН!
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Мнение от krasimir »

Аз също гласувах за яз.Копринка. Преди няколко години имаше Фиш Мания там и това е единствената, на която съм участвал. Може и сега да се получи добро състезание, стига да се избере подходящо място. Местните колеги ще обадят за място, а и може би ще има много нови участници от форума, понеже е в централна България и е по-близо за хора и от източна България.
Аватар
Paco
Мнения: 512
Регистриран на: Пет Мар 10, 2006 11:10
Местоположение: София

Re: Fishing Mania Open XVI - ГЛАСУВАНЕ за водоем

Мнение от Paco »

toto57 написа:
pike написа: Реших и да направя една промяна, като не става дума за регламента, условията или нещо друго от описаните неща, а за наградите. Считано от предстоящият 16-ти тур на FM Open, наградите ще бъдат само купи и медали.

Напоследък стана страшна работа, всяка събота и неделя състезания, награди по 500, 1000, 2000, 3000, скъпи такъми, дори и кола бях гледал някъде. Голямо надцакване, голямо нещо. Във FM Open никога не са били обявявани предварително награди, а същите са били до голяма степен символични. Аз не искам да се бъркам в това надцакване, затова реших да останат само купите и медалите, все пак идеята на FM Open винаги е била да се съберем заедно и да си направим кефа.
Саше ФМ си е класика без значение какви са наградите :D :D :D
В риболова и секса постоянно трябва да се експериментира
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от koki »

За съжаление нещата отиват към "Пънча" , а какво веселба щеше да е на "Копринка"
Изображение
Освен мирните риби, риболова на хищник върви с пълна сила (основно щука)

:wink: :wink: :wink:
чичо Коле
Мнения: 120
Регистриран на: Чет Юли 03, 2008 10:34
Местоположение: кюстендил

Мнение от чичо Коле »

Ако може да дам едно предложение.Един язовир в Кюстендилско в който от 1996г не е ловено защото беше под аренда е освободен от арендаторите и може да се лови свободно.Налична риба;шаран,каракуда,червеноперка,костур,уклей,бел амур,лин,бела риба,мрена,клен,скобар,сом и толстолоб.
от горановци съм
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от koki »

чичо Коле написа:Ако може да дам едно предложение
Пробвахте ли го, има ли риболов?
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Мнение от IANEKA »

50 гласа.... :shock:
Та ние изпълнихме квотата.. :wink:
За пореден път се вижда,че гласуването не е реално,в смисъл такъв....Гласуват доста хора,които дори и не мислят да присъстват на подобно мероприятие....лошо.
За пореден път предлагам,пост = на глас = на реален вот.....
Инак.....заеби.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Аз именно затова още не съм гласувал. Искам просто да видя на къде ще иде вота.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

Plat1ka написа:Аз именно затова още не съм гласувал. Искам просто да видя на къде ще иде вота.
Интересно, кои ли са тези 53 гласували, като повечето от основните играчи вчера и днес са по състезания!

Основната група е за Пънча, където най-лесно могат да отидат /гласували/ Кибици! Само така ли ми се струва, или е вярно!
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Клеги, на който не му харесва мястото просто да не идва! Аз лично съм доволен където и да е, но да не е в София - просто цяла седмица стоя в столицата та предпочитам поне като съм за риба да не съм в града. Ако Пънча остане аз лично няма да дойда.
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Tва Панчарево,езерото в Дружба и тем подобни е несериозно.... :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
mitko77
Мнения: 603
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 15:24
Местоположение: Sofia

Мнение от mitko77 »

Колеги, днес минах покрай Панчарево и естествено се отбих до стената:) ТРАГЕДИЯ :( Яко водорасли, никакви риби, яко изпускане на водата! С две думи интересно:) Това е инфо от днес, за вчера питайте Пацо, ама доколкото разбрах картинката е била подобна.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”