Отчети от риболова през 2011

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от boababa »

И кво сметаш,че не мога да ви бия и тебе,и Краси? :wink: Ще ви резна рекордите,имай търпение щот не бързам!Ще го извадя по-бавно и по-мазно,да ми е кеф,че 40минути са ми малко и не се морим достатъчно! :wink: Открих една тайна,която го мъчи бат-Краси,за повдигането на уморен сом! :wink: След мрежата и последният сом се осъзнах къде е ГОЛЯМОТО предимство на монофила,пред плетеняка благодарение на спора ми с Краси!Ма Емо хъркаше в "Залива на чакалите" и не разбра ква драма му кроиме! :shock:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Emo-83 »

Оооооо,това не го смятам.Можеш разбира се.Както казват Руснаците бъйвает.
Не случайно преди пуснах клипче на тост от Кавказка пленница.Във него се казваше следното.
http://www.youtube.com/watch?v=FVIKp5AY ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
......Имам желание да си купя апартамент,но нямам възможност.Имам възможност да си купя коза,но нямам желание.Да пием за мига в който нашите желания ще съвпаднат с нашите възможности. :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
slave.stanshev
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 17:07
Риболов: soooom

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от slave.stanshev »

Emo-83 написа:
slave.stanshev написа:

Добра рибка като за влачене,Емо и на това ако му викаш тролинг,махнал си си от клионкачките оловото закачил си воблера и сечи :lol: :lol: :lol: къде ти е удоволствието и трепета от финния такъм,чакате го с рицарски доспехи,с копие ръкавици,
Тука гледай са внимателно,пръчка 5-15акция(цена 5лв.)от Алема,монофил 0.30
600метра 15лв.гледай внимателно голата ръка и къде е забит воблера,нема копия(канджа)нема рукавици,да ти се чуди човек какво правиш у водата :lol: :lol: :lol: заваряваш ли нещо или търсиш некой длъжник с това железо.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=oplLZyr3 ... age#t=793s" onclick="window.open(this.href);return false;
Славенцееееее,Славенце......не познавам друг човек който 3 пъти сам да си е канджосвал лодката и да ме учи как да ги ловим с ръка.А къде видяхте рибата да се канджосва!?Двамата с Троли още много други неща не знаете,ама като ви кажа някой ден ще ви паднат само долните ченета.Мислите ли,че някой нормален риболовец ще сложи подобна въдица и макара ей така.Трябва да нямаш понятие от тролинг,че да го правиш.Знаех,че ще клъвнете точно,като каракуди.Не случайно клипчето се обработва 3 дена.Бяха изрязани доста неща от него.Само Томахвката ги знае,но съм го клел в най-милото да трае.Може да ме учите на всичко но на дяволък не се опитвайте.Моята въдица за тролинг е Колмик и е с по-тънък връх от тази на Троли,но за сметка на това 3 пъти по здрава.Сега обаче си търсим чакрък,като на Мацака......прост съм и за тва ми требе.А вие,кога ми свалите единичен воблер без даутригер,крила и тежести на 18м. дълбочина за да хванете подобна рибка....ми се похвалете отново.Щото на Мацаката тоягата и 3лв. не струва,но на него му е кадемлийка....той си знае защо. :wink:
п.п.Забравих....Не съм виждал добър сом да се гони с кеп докато му баркат във устата.

Малък воблер на 18 метра............ :lol: :lol: без драурингер..... :lol: :lol: кво си викаш
тоо не знае и ше го светнем зимата да го е яд....... :lol: :lol: имам некакви гръцки олова в лодката дето лекичко се закачат пред воблера...... :lol: :lol: :lol: и го свалят на колко ти е кеф....... :lol: :lol: ако мислиш,че ги носим за баласт....... :lol: :lol: :lol: Мислех да ги снимам......ама новиа апарат снима под вода...са ме мързи да пълним легена с вода,за да станат добри снимки :lol: :lol: :lol:
Лодката не съм я канджосвал аз а твоя приятел Шайбата,но след 14комоциома му е простено,даже съм му разрешил и да кара в насрешното като се прибираме от риба(щото там било по светло) :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Emo-83 »

slave.stanshev написа: Малък воблер на 18 метра............ :lol: :lol: без драурингер..... :lol: :lol: кво си викаш
тоо не знае и ше го светнем зимата да го е яд....... :lol: :lol: имам некакви гръцки олова в лодката дето лекичко се закачат пред воблера...... :lol: :lol: :lol: и го свалят на колко ти е кеф....... :lol: :lol: ако мислиш,че ги носим за баласт....... :lol: :lol: :lol: Мислех да ги снимам......ама новиа апарат снима под вода...са ме мързи да пълним легена с вода,за да станат добри снимки :lol: :lol: :lol:
Лодката не съм я канджосвал аз а твоя приятел Шайбата,но след 14комоциома му е простено,даже съм му разрешил и да кара в насрешното като се прибираме от риба(щото там било по светло) :lol: :lol:
Не бе Славе....воблера е без нищо...никви тежести и крила....даже е плитък.
Скъсах се от смех за моя приятел Шайбата.Добре де,а ти що си отреза въжетата на лодката.....е тогава паднах от майтап.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
macaka
Мнения: 523
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 17:30
получил Браво: 2 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от macaka »

Щото на Мацаката тоягата и 3лв. не струва,но на него му е кадемлийка....той си знае защо.
Mи , кажи им бре Емка. Нали бехме заедно га я пя ходжата на Сухово;
Алах керим, сом вердим а ха ха ха ха. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slave.stanshev
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 17:07
Риболов: soooom

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от slave.stanshev »

macaka написа:Щото на Мацаката тоягата и 3лв. не струва,но на него му е кадемлийка....той си знае защо.
Mи , кажи им бре Емка. Нали бехме заедно га я пя ходжата на Сухово;
Алах керим, сом вердим а ха ха ха ха. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
От към ходжите съм метър напред,водим си го постоянно в лодката :lol: :lol:Обичай
при ходжите,на първата риба се отхапва част от опащката. :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от LVitchev »

slave.stanshev написа:
macaka написа:Щото на Мацаката тоягата и 3лв. не струва,но на него му е кадемлийка....той си знае защо.
Mи , кажи им бре Емка. Нали бехме заедно га я пя ходжата на Сухово;
Алах керим, сом вердим а ха ха ха ха. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
От към ходжите съм метър напред,водим си го постоянно в лодката :lol: :lol:Обичай
при ходжите,на първата риба се отхапва част от опащката. :lol: :lol:
Добре че няма обичай друго да се хапе при първа риба :lol: :lol: :lol: Щях да се откажа от сомаджийството,нараво захвърлях такъмите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Иначе,ако жоджата е жена/нал и такива ги има/може тя да захапе пръчката :lol: :lol: :lol: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Pike1 »

Един обикновен риболовен излет :wink: :D
MEMENTO MORI
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Emo-83 »

Е това вече ми хареса......БРАВО. :wink:
За миг си представих,че сте на река По(пълна с огромни сомове),а Янича е Юри Гризенди. :shock: :D :P :D
Поздравявам оператора за това,че ни направи съпричатни към един обикновен риболовен излет с кълванета в лодката и извън нея. :wink: :fish4:
Пускането на сомчетата беше с учебна и възпитателна цел. :fish6:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от yankosan »

Мдаа... бях на сватба в Бургас,избягах по обед,и газ към гьола :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Такива сме върнали много за сезона,радвам се че се развъждат въпреки набезите на ....и.... прибирането на такива сомчета от местните "сомоловци" :evil:
Ако имхме къде да ги събираме,щяхме да зарибим цял язовир за две лета :idea:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Pike1 »

По-добре ти идвай тука :wink: :D
MEMENTO MORI
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Emo-83 »

pancero написа: Абе вие в някакъв развъдник ли клионкате, мале как ми се иска да дойдете на монтанския да да умрете 8 часа от скука :lol: А като залезе слънцето балканския вятър започва да реже непоносимо лицето :lol:
Попитай Славе за монтанския и скуката за него.А бе цялата Горнобанска група знае каква скука наставаше събота и неделя.Но то няма нищо вечно....освен Амбър. :wink: :D :P :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
slave.stanshev
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 17:07
Риболов: soooom

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от slave.stanshev »

Вие двамамата друг бизнес нема те ли :lol: :lol: :lol: :lol: ще изядете хлеба на Върхара
само малко фото геничност да добавите и сте ок, :lol: :lol:
slave.stanshev
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 17:07
Риболов: soooom

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от slave.stanshev »

Emo-83 написа:
pancero написа: Абе вие в някакъв развъдник ли клионкате, мале как ми се иска да дойдете на монтанския да да умрете 8 часа от скука :lol: А като залезе слънцето балканския вятър започва да реже непоносимо лицето :lol:
Попитай Славе за монтанския и скуката за него.А бе цялата Горнобанска група знае каква скука наставаше събота и неделя.Но то няма нищо вечно....освен Амбър. :wink: :D :P :D

На Монтана сом има много,
ама много на редко :lol: :lol: :lol:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Pike1 »

slave.stanshev написа:Вие двамамата друг бизнес нема те ли :lol: :lol: :lol: :lol: ще изядете хлеба на Върхара
само малко фото геничност да добавите и сте ок, :lol: :lol:
На живо сме по-убави :wink: Жените кат орли отгоре ни :wink: :lol:
MEMENTO MORI
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”