КАТАСТРОФА

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

КАТАСТРОФА

Мнение от Pol™ »

Две жени са отведени за оказване на медицинска помощ след удар на моторни лодки, съобщават от пресцентъра на МВР. Към 16 часа две моторни лодки са се ударили във водите на яз. Искър в района на "Щъркелово гнездо". Пострадали са хората и от двете лодки – общо осмина, като две жени са откарани в болница за оказване на медицинска помощ. Едната е в тежко състояние. Другите са леко пострадали, сред тях е 6-годишно дете, което е прегледано на място. Екип на СДВР е на мястото на инцидента и изяснява обстоятелствата по случая. /БГНЕС /
Очаквайте скоро и на други язовири !
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: КАТАСТРОФА

Мнение от Plat1ka »

Къде излезна тази новина?

Въпрос на време беше това да се случи. Карат си моторниците като олигофрени. Минават на метри от брега и не им пука.

Сега нека правилтестовто да се намеси след инцидента и да забрани моторниците и водните ски в яз.Искър както бяха решили още миналата година. Да ги видя Немците как ще идват и ще си правят каквото искат във водите от които цяла София пие...
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: КАТАСТРОФА

Мнение от Коце »

Ще, ще....!
Имам познат, който си купи 15 метрова моторна яхта и я кара без разрешително и правоспособност на морето! Всеки път когато излиза от пристанището се обозначава на радара и морския контрол. Всички знаят, че е в нарушение и никой нищо не прави! ;)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”