--Фифелите и сома

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Фифелите и сома

Мнение от carbolino »

franko написа:Преди дни,когато бяхме на Ивайловград ,мотора на Никаро даде фира и преместихме моя на неговата лодка за да влизаме трима.Аз ,моя ученик(колега) и Карото.Случи се така,че с Карото влезнахме рано,а на колегата ,не му се ставаше.
Прибираме се по обяд на бивака и гледам въженце.От два урока и ученика лупнал една седмица :D :wink: .Гледа и попива яко.Чукаше с кльонк на Никаро и в последствие му остана за подарък.
Мисля че мернах Никаро до острова в каньона нии бяхме там на бивак.Там нещо май бараникаше мотора аз минах покрай него с мойта лодка.На тропане и аз вдигнах сомове,но нямах удари,но на тролинг излъгах някое и друго добиче :P
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Фифелите и сома

Мнение от nikaro »

:D Аз съм бил.Тъкмо бях наскубал костури за стръв и бързах да ги закарам живи до бивака,но мотора изгасна,беше излезнал единият горивен маркуч,оправих го набързо и успях да спася стръвта :wink: После обаче скъсах въжето на запалването,а акумолатора вече беше ми свършил и се наложи да се комбинираме с Франето,иначе трябваше да приключа с риболова :oops: От което и той намаза естествено........доста неща понаучи,като се качи в мойта лодка :wink: :D Пием си вечерта на бивака и ми вика:"Баси,откак се запознах с тебе прогледнах,ако не беше ти,още щях да съм в тъмнина"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :P
А иначе Насето вече си е готов.....яко му влезна мустака :D Много се зарадвахме за него.
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Фифелите и сома

Мнение от boababa »

Франко и Наско щом са прогледнали в тъмнината,веднага да се отчетат подобаващо на Никаро! :evil: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: Гринговци ниедни,взели са късмета на Никаро,аз като ми се скапа двигателчето и фанах 25-ка на кльонк а тука нищо! :twisted: :evil:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Фифелите и сома

Мнение от franko »

nikaro написа::........доста неща понаучи,като се качи в мойта лодка :wink: :D Пием си вечерта на бивака и ми вика:"Баси,откак се запознах с тебе прогледнах,ако не беше ти,още щях да съм в тъмнина"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :P.
Ех батенцееее :D .Обърна разговора на обратно :D .
Наско за да не се дублира с теб, ми каза,че прогледнал пък цветно.
Преди да ме срещнел всичко му било черно -бяло :lol: :lol: .На единия му цветнало на другия светнало :lol: .
Нямало сом в язовира и щял да къса страницата от атласа :D .
Кво стана в един момент.От както ти се развали мотора,пръчките пият вода една след друга :D :wink: .Ебаси жаждата.
Мани,че и с риба ви нахраних :D :D .
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Фифелите и сома

Мнение от nikaro »

:D :wink:
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Фифелите и сома

Мнение от yankosan »

franko написа:
nikaro написа::........доста неща понаучи,като се качи в мойта лодка :wink: :D Пием си вечерта на бивака и ми вика:"Баси,откак се запознах с тебе прогледнах,ако не беше ти,още щях да съм в тъмнина"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :P.
Ех батенцееее :D .Обърна разговора на обратно :D .
Наско за да не се дублира с теб, ми каза,че прогледнал пък цветно.
Преди да ме срещнел всичко му било черно -бяло :lol: :lol: .На единия му цветнало на другия светнало :lol: .
Нямало сом в язовира и щял да къса страницата от атласа :D .
Кво стана в един момент.От както ти се развали мотора,пръчките пият вода една след друга :D :wink: .Ебаси жаждата.
Мани,че и с риба ви нахраних :D :D .
Тааа къф е фифа :roll:
nikaro написа::D :wink:
:wink: :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”