Бесплатно видео онлайн секс оргия в дерьме

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
Bayatov
Мнения: 182
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 16:57
Местоположение: Sliven
Обратна връзка:

Re: Много такъми, много нещо..

Мнение от Bayatov »

aware написа:в4ера както си рових в нета случайно се натъкнах на нещо полезно. ей от тук може да си свалите новия каталог на филстар. много такъми извади тая фирма.., като гледам кви не6та имат маи не са от вчера. харесах си едни цайси на Flying fisherman ама нема цени. аре ако некои ги знае да пише колко вървят и къде ги има, 4е да не ми резнат кочана в некой магазин. Paik като гледам върти техни стоки и сигурно има контакти та 6те го питам.
колега,намери ли цени на стоките и има ли начин за online пазаруване
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

На техния сайт он-лайн продават само няколко неща - 1 яке, сонари и такива работи - основно по-скъпи. Има един потребител на форума със име Filstar- представител на фирмата е и съм сигурен че ще ти отговори на всички въпроси.
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Filstar »

Така е, засега оn-line предлагаме само някои от по-скъпите неща, които магазинерите се затрудняват да поддържат в наличност.

Но затова пък в сайта има списък на магазините, с които работим - така, че спокойно може да поръчате и на тях да доставят това, което ви интересува.

Ако въпреки всичко, някой има затруднения с намирането на дадена стока, може винаги да ни пише.
Аватар
rib4o
Мнения: 894
Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 14:38
Местоположение: Хасково;Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от rib4o »

А каде се намира склада в пловдив и можели да се пазарува и на дребно.На дребно имам в предвид да речем, че човек отдели 200-300 лв и иска да си напазарува аксесоари накуп можели да го направи в някой от складовете .Благодаря предварително за инфото.
Удоволствието от евтино закупената стока трае твърде кратко, спрямо разочарованието след това!
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Filstar »

Не, за съжаление. В склада могат да пазаруват само магазинери. Затова е склад на едро.
Аватар
rib4o
Мнения: 894
Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 14:38
Местоположение: Хасково;Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от rib4o »

Filstar написа:Не, за съжаление. В склада могат да пазаруват само магазинери. Затова е склад на едро.
Добре де,на мен на пример сега ми предстои да закупя пълно дънарско обурудване,в смисал три прата,три макари.стоика за тях,електронни сигнализатори.................Това не е ли пазаруване на едро :roll: :roll: :roll: .Така като се замисля нещата които изброих надхварлят хилядарка.Тези вашите магазинери да не зареждат с камиони :D .
Удоволствието от евтино закупената стока трае твърде кратко, спрямо разочарованието след това!
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”