Надуваеми дюшеци качество!

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Ванко
Мнения: 385
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 17:32
Местоположение: София

Надуваеми дюшеци качество!

Мнение от Ванко »

Здравеите имам едно питане, може ли някой да ми каже тези сините дюшеци дето ги продават в практикер дали са издраъжливи защото си взех от тях обаче като ги гледам нащо ми тънеят.
Та ме интересува дали някой има по дълъг опит с тях.
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

ползвам такъв вече 3 години и му няма нищо. Зависи как го пазиш!! Акоси връзваш куките седнал на него или пък държиш блесни с тройки наблизо няма да издържи дълго.....както и ако пушиш легнал :wink: :D :D Постилай поднего подложка ако из терена се въргалят съчки! Със здраве.
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Божидар Иванов

Re: Надуваеми дюшеци качество!

Мнение от Божидар Иванов »

Ванко написа:Здравеите имам едно питане, може ли някой да ми каже тези сините дюшеци дето ги продават в практикер дали са издраъжливи защото си взех от тях обаче като ги гледам нащо ми тънеят.
Та ме интересува дали някой има по дълъг опит с тях.
А каква е цената :oops: :?:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

пичове, страхотни са - само ако някой намери помпи за тях, да каже.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Gele76

Мнение от Gele76 »

babydoctor написа:пичове, страхотни са - само ако някой намери помпи за тях, да каже.
Краси, помпи има в големия детски магазин до Билата на България. 8 и нещо е ръчната, около 30-50 за кола и електрическа :wink:
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

Наистина има такива но за съжаление са на кабел, т.е. колата ти трябва да е наблизо!! Аз си поръчах от Холандия (щото там имам приятели) такава помпа на акумулаторна батерия на Camping Gaz(обичам я тази фирма! :D :D ), която с едно-две зареждания кара цяло лято! Даже си изкарах няколко пъти почерпката щото я заемах на къмпингуващи със слаби дробове :D :D . Излезе ми 39.45 Eu.Поздрави!
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Ванко
Мнения: 385
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 17:32
Местоположение: София

Мнение от Ванко »

Нали говорим да спим на тях в балкана на палатка а за унуй другото предназначение като те влече дюшек не ти трябва чак толкоз.
А тези ръчните помпи дето помпат в 2 посоки цилиндричните са си супер,без много зор си го надуваш дюшега.
Няма нужда от чак толкоз екстри ел. помпи чак пък вградени много па
ра са, а така като гръмне 15 кинта и си тип топ :wink: :wink:
Аватар
taurus
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 16:56
Местоположение: София/Монтана

Мнение от taurus »

Момчета, помагайте!!! Купих си дюшек на интех с "вградена крачна помпа". Но изглежда съм голем индианец :oops: :oops: :oops: защото така и не мога да разбера как се ползва това устройство - крачната помпа де. Така че ако някой има такъв, моля да ме светне как точно действа ш...ната помпа. Че варианта с уста хич не ме кефи.
Моля помагайте че другиден тръгвам на палатка, а не знам как да надуя проклетия дюшек.
Или поне кажете къде има помпи, но не електрически че не ми работи запалката на колата. В магазина които Геле предложи нямаше ръчни помпи.
Малка, ама риба... :-)
http://www.ribar.eu" target="window.open(this.href);return false;
Gele76

Мнение от Gele76 »

taurus написа: Или поне кажете къде има помпи, но не електрически че не ми работи запалката на колата. В магазина които Геле предложи нямаше ръчни помпи.
Таурус, имаше бе, ама не бяха изложени. Пробва ли да питаш? Аз си купих от там за 8.30лв.
Ванко
Мнения: 385
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 17:32
Местоположение: София

Мнение от Ванко »

taurus написа:Момчета, помагайте!!! Купих си дюшек на интех с "вградена крачна помпа". Но изглежда съм голем индианец :oops: :oops: :oops: защото така и не мога да разбера как се ползва това устройство - крачната помпа де. Така че ако някой има такъв, моля да ме светне как точно действа ш...ната помпа. Че варианта с уста хич не ме кефи.
Моля помагайте че другиден тръгвам на палатка, а не знам как да надуя проклетия дюшек.
Или поне кажете къде има помпи, но не електрически че не ми работи запалката на колата. В магазина които Геле предложи нямаше ръчни помпи.
Таурус бегай в практикер 15-20 кинта помпи слънце с по няколко накрайника,бачкат в 2те посоки ръчни.
Помпа дюшега за секунди, и приятно искарване на излета :wink:
Аватар
taurus
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 16:56
Местоположение: София/Монтана

Мнение от taurus »

Благодаря за отговорите, но тревогата беше фалшива. Оказа се, че е дефектен дюшека. Днес ходих до магазина смених го и всичко е наред. Даже ми изровиха от склада и една крачна помпа и сега съм напълно оборудван :lol: :lol: :lol:
Малка, ама риба... :-)
http://www.ribar.eu" target="window.open(this.href);return false;
Ванко
Мнения: 385
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 17:32
Местоположение: София

Мнение от Ванко »

Много гот щом си тип топ,да можеш да си почиваш пълноцино след риболовните подвизи през деня.
Аватар
taurus
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 16:56
Местоположение: София/Монтана

Мнение от taurus »

:lol: :lol: :lol: :D :D :D
Малка, ама риба... :-)
http://www.ribar.eu" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

Момчета, а лесно ли се изкарва въздуха и до първоначалния ли размер се свиват или обема е по-голям?
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Нямаш грижи, Ники, купувай - родихме се с тях. Като го сгънеш и го сложиш на стола под себе си, за половин цигара време става на вестник.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”