Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
te4osoma
Мнения: 1881
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от te4osoma »

Павел Иванов написа:
te4osoma написа:...
Ти па кво си се напрегнал :roll: Нал кът секи с преобладаващ лилав цвет на венците твоето ягне я ще си го украднеш , я при комшията на аванта ще се нагнетеш ... И в двата случаи паре нема да даваш , кво ти дреме ?

пп - зимнина не зазимявам , респективно ми дреме кой с какво ще се запаси от към такава и съответно не давам препоръки :wink:
8) Е шаааа уеее :lol:

Толкова си ми малък ,че не те виждам ...
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Баси ! Само кът си помисуа , че за пореден път си умаал два шамара на жена ти преди да напишеш тоя си пост , с цел да се почустваш кът веУикан и последствие си си уегнал , па за пореден път , прегръщайки единствено блЯк мамабата си , направо ми стааа ...... как да ти кажа .... толкоз тъжно , че чак смешно :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
te4osoma
Мнения: 1881
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от te4osoma »

:lol: :lol: :lol:

Ешаааа уееееее великан :lol:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от nina »

Аз като човек живеещ и работеш на село да си кажа, че и аз не издържам психически вече от "Псевдо Софиянци", или, както ги наричаме на село "виладжии".
"Нина, може ли да не минават овцете от тука, че акат?" И след малко: "Нина, 5 литра мляко ще ми дадеш ли? И двадесетина яйца ако имаш?"
"Нина, премести тоя кон от тук, че много мухи има." И след малко: : "Аз трябва да дведа на сестра ми племенницата да язди, тя много обича коне."
Ай да минават тия няколко дни празници и да си се връщат в Града, да ви пречат на вас.
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

досега колкото пъти съм бил на село и къде ли не а то 1/10 от месеца съм по селата освен че съм живял 3 години там не съм чувал някои да каже да се мести кон че има мухи,то коня се мести сам нали пасе и обикновено е на някоя полянка около селото,на големи горещини мухите не седят на слънце по тъмно ги няма есен и зима също та в кои диапазон се нацелват с виладжиите не е ясно,в селски кенеф има повече мухички някои не се ли оплаква.тва за овцете и минаването също не съм го чувал щото когато населено място е с статут на село имаш право да гледаш определен брои животинки по закон ако броят им надхвърля еди какво си трябва да ги гледаш извън селото тогава някои може да роптае и с право.от еко и био гледище метана който отделят кравите и овцете съсъпва планетата та акото и дрондронките са само неприятни визуално и като ходиш по тях,относно голямата Великденска екскурзия това клипче е от днес в 11 сутрин на магистрала Хемус :) аз лично утре ще се любувам на София и приказните и улици с безкрайно много усмихнати хора с благородни усмивки крачещи уверено в родният си град,утре сутринта съм на погребение на един съсед и после ще ходя да си полея расада на градинката и ще се кефя на тишината и че орките ги няма.

https://www.youtube.com/watch?v=cWI2B2H ... e=youtu.be
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Супер, Нинче - ето една душа, с която трептим в морфичен резонанс!!! :D :tup:
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Флекси кво е морфиченбрезонанс бре човече.и в Укипедия ги нема тия твойте като почнеш от "будна кома" до ножицата се отваря все по широко и сега това.попивам ги и некои ден ще потреса с интелект некоя мадама само да се случи се похвали на приятелките си изумена къв умен дебелак съм.оди ли да ги тепеш негде.аз съм на полусъединител и се чудя къде ако нема с кои да одиш звънкай.свършил съм си задачките и 2 дена ще скучая,за риба съм дежурен 0-24...с Тошко сега се чух ще преяжда 2 дена на село.аз па трябва да правя нещо не мога да седя така се праса на леглото сега го мисля кво да е.
Аватар
dunavski
Мнения: 366
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 22:59
Риболов: мач, фидер, муха
Местоположение: Rugby - UK
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 398 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от dunavski »

По-безсмисленна тема не бях чел от доста време!
Всички искат да отидат в рая, но никой не иска да умре
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Дунавски и аз така си викам като гледам книгите по пазарите кои ги чете или па некоя тема за игра на карти или на табла или футбол ама ей на секои си е бамбашка луд,ми тъкмо е било нужно да си опресниш скучните спомени.а ти от къде си.....
Аватар
dunavski
Мнения: 366
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 22:59
Риболов: мач, фидер, муха
Местоположение: Rugby - UK
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 398 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от dunavski »

Интересното е, че смисленните и градивни теми събират има няма 10 страници и то барабар с редовните спорове кой е по- разбирач, а такива сеирджйски теми в стил "бабите пред блока" триста и кусур страници. :roll:
Проблема е там, че българите имигрират масово било в София или извън държавата поради тотално унищожената икономика на страната и хората са принудени да търсят що годе достойно заплащане някаде. За последните години около два милиона българи са се изнесли от държавата, с такива темпове на демогравски срив скоро няма да има "селяни", които да идват в столицата или само столицата ще остане от цялата държава и тигава няма да има с кого да се делите.
Иначе аз съм от едно силистренско село.
Всички искат да отидат в рая, но никой не иска да умре
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

ми ето виж всичко ти е ясно вече темата загуби смисъл,ми айде борете се за родните си места и отстоявайте позицията си,а то нищо нема смисъл дай да бягаме,дойде ли проблем обръщаш гръб и бягаш не търсиш решение,когато в София стачкуват по селата гледат новините и цъкат с език и викат ми то няма смисъл глей кво става в София,ми става да айде и ти бягай в Англия и ми казвай дали темата е такава или такава,да си си седял в силистренското село и да го оправяш и градиш а не бягай и да ръсиш мозъци по форума,аз за София правя по нещо то се вижда в темата а за пред нас също полагам усилия,тва за колко са напуснали прав им път половината са цигани да просят половината са турци с неясно национално самосъзнание.като им е толкова акъла да ходи да спи в фургон с индийци и пакистанци и да бере ягоди за 800 паунда на месец тои си е бял роб нищо повече и цял живот такъв ще си остане.като не си отстояваш правата и не искаш нищо и нехаеш какво се случва около тебе ще си овца и където има трева там ще ходиш да пасеш ще бият с тояга по гърба да не ходиш на ляво на дясно ще те стрижат и доят и щи трепят децата това е,слабите народи са пример за овце,и не ми казвай че се делиме с някои има правила в едно гражданско общество има общо приета етика има неписани закони НО на тия където идват не им дреме и на мене не ми дреме за тях и не ми трябват да ти кажа чесно и много софиянци да питаш и те ще ти кажат същтото.в момента има парко места пред блока може да се кара по улиците и да се диша не е претъпкано с секви уроди с секви регистрации гледащи злобно и търсещи най близкото място за паркиране пред блока и пред входа да е ако трябва на етажа ще се качи да спре тука като дойде изпада в анонимност и изпростява още повече щото хората са вежливи по-меки по-възпитани и си вика тия са ебати кекавите столичанчета си правим кво си знам,ако не са селяните нема да има една чалга дискотека в София чесно го казвам.от там са наркотици пиянства пробеми,а тия дето идват тук почват да правят бели че са гладни и качват процентно битовата престъпност и е пак на наш софийски гръб е що да сме толерантни като те не са??? САМО ЕДИН КОРЕНЯК СОФИЯНЕЦ ЗНАЕ КОЛКО Е ХУБАВА СОФИЯ ПО ПРАЗНИЦИТЕ...
Аватар
dunavski
Мнения: 366
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 22:59
Риболов: мач, фидер, муха
Местоположение: Rugby - UK
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 398 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от dunavski »

Както казваше Джордж Карлинг немога да разбера защо хората се гордеят, че са родени на дадена геогравска ширина. Незнам защо смяташ, че е повод за гордост, че си "кореняк софиянец" явно това е единственният повод за гордост в живота ти. До към 60-те години България е била предимно със селско население и вече през 70-те започва имиграция към градовете защото е трябвало работна ръка за индустрията. Това че на дядо ти са му дали една панелка зада може да работи в местния завод не те прави "кореняк софиянец". Градове като Русе и Пловдив например имат доста по-дълга европейска и културна история. Ако ти е интересно можеш да прочетеш защо Русе се нарича "малката Виена" или градът на първите неща.
Както вече написах по-горе хората бягат от селата защото нямат поминък там, а този поминък беше унищожен от хората в София. И когато казваш стойте си по родните места и си ги оправете показва, че дълбоко не си наясно с проблема в държавата, а просто държиш да се оплачеш пред някаква публика и търсиш внимание. Публичното подиграване с хората от провинцията няма да промени нищо.
И нека да не забравяме, че Френската революция е започнала от Париж, а не в някакво дълбоко провинциално селце.
Лек ден и успех в борбата ти срещу варварите и превърщането на София в по-добро място за живеене.
Последно промяна от dunavski на Нед Апр 16, 2017 18:45, променено общо 1 път.
Всички искат да отидат в рая, но никой не иска да умре
Младен Маринов
Мнения: 382
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 10:39
Риболов: Плувка, фидер.
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Младен Маринов »

Колега Дунавски, писанията ти са откровено клиширани, както и не кореспондират с духа на темата, независимо от това коя от двете страни е права.
RUNNING WILD написа:...CATCH AND FRY.....батенце...
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Дунавски дядо ми не е кореняк софиянец а е див комунист те нямат родна територия навсякъде са по света,гордост е че съм софиянец и съм осъзнал какво е да си столичанин и да се ползваш с облагите от това които други са градили преди теб и от теб се иска да го осъзнаеш,не ме вълнуват нито историята на Русе нито на силистренското ти село и така ще си остане,като сте толко напористи бИле преди векове борете се и сега историята не ме храни,София не унищожи нищо и на никои,когато имаше ТКЗС по селата в всеки селски двор имаше откраднати части от трактор за горива да не говориме и че всеки строеше по 2 къщи и кво ли не,когато искаха да се правят кооперации всеки се дръпна и вика а нееее тааа нема да стане аз си се оправям то си е мое,всеки на село иска да е ЕТ....резултата какъв беше видяхте ли?там където имаше лозя сега има дупки от циментови колове откраднати,там където имаше обработваеми полета сега има пустеещи земи с по 20 собственика които не могат да се разберат кое на кои е,и понеже всички сте много сговорчиви и задружни и няма кои да ви натиска от горе всичко запустя и избягахте по градовете,продадохте декари земя за по един Опел Вектра,и сега големи компании изкупиха земята и обработват вашата земя българската дето нехаехте за нея нали беше ваша и предците са я продавали само за болен и са ляли кръв за нея какво стана?изведнъж като спряха държавните кражби оп няма поминък това видя ли се от ясно по-ясно?видя ли се достатъчно ясно че като оставиш необразовани хора да взимат решение че винаги взимат грешното и че нищо не става и няма как диви селяндури да се сработят дори за собственото си добруване?в всяко едно село има няколко човека по-пробивни и работни дето са обект на ежадневни нападки колко са шмекери,колко са прости,и какви са били преди това голтаци,редовно им тровят кучета и им палят собственост от злоба щото не са на тяхното място и казват щом аз нямам няма да имаш и ти защо?защото не могат това което ти можеш,не е важно какъв си бил а какъв си сега,примерите дето ми даваш са смехотворни,оправните хора си останаха на село и се оправят,стискат зъби превиват гръб и са си господари сами на себе си,мързеливите и тия къде не става нищо от тех избягаха,винаги първи бягат "тарикатите' в всяка една ситуация ако си забелязъл,ако не е София или некое министерство в кое ваше село хората събраха пари да си построят училище бре?от къде идват парите за ремонт и изобщо за облагородяване ти как мислиш?и е смехотворно да ми сравнявяш Френската революция с това което става тук,само див и необразован човек с бедна култура може да си позволи подобно сравнение,Френската революция е прост пример за безгранична анархия подтикната от еврей,тогава са бесели готвачки и деца от чуто недочуто по улиците,знам кои е и Робеспиер и Гилотен и тн...и да искам и се надявам София да е и да си остане това което трябва да е за което е замислена и проектирана за трудещи се мислещи хора стремящи се към развитие в всяка една сфера,хора което дават по нещо от себе си без да рушат и да пречат на другите,думата която никога не можете да проумеете защо е създадена се казва ОБЩЕСТВО.има я още от римско време и от древните гърци,не идва от Пловдив или Русе....за да съм обиколил почти цялото БГ и да ходя непрекъснато къде ли не но да остана да живея в София е повярвай ми различно е,покажи ми населено място с минерални извори и да ходиш по улиците и да си късаш ябълки и вишни и черешки дето до теб има над 30 езера и няколко планини и не знам колко поточета и рекички може и да отида,хората дето плюят София колко е мръсна изобщо не знаят какво представлява,центъра на София не е цялата софйиска област преди някои да го напише колко е зле,и пак е мираж за вас....
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

dunavski написа:Както вече написах по-горе хората бягат от селата защото нямат поминък там, а този поминък беше унищожен от хората в София.
Да, от незнайно как намърдали се по институциите провинциалисти...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”