Въпросче към колегите

Минава, големият кораб минава ...
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Спами смело,с врьзки сме тук - аз сьм модератор :lol: но ще го изтрия само да схванеш как става сьс снимките. :wink:

Снимката я копираш както се копира линк,но е пастваш между това Изображение като второто го вади като натиснеш ЗАТВОРИ ТАГОВЕТЕ,а пьровото е точно над него.Загледай редовете горе като пишеш отговор на това.
В галерията ти под снимката е написано ПЬТЕЧКА,копираш каквото е написано там.Айде да видя какво ще ми пуснеш.............. 8)

Изображение


Пак да го кажа - КОПИРАТЕ ЦЯЛОТО ОТ ПЬТЕЧКАТА :idea: :idea: :idea:

Чакам снимки,че трябва да се трие,ще ме ритнат като модератор и ще ви е мьчно за мен после. :D
Go BIG or Go Home!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

А това би трябвало да е стойка за сонда на сонар за гумена лодка, която се закрепва за седалката /банката/ ;) Я да видим какво става сегаааа...
Изображение
Лелееее, бързо стоплям, ама някой трябва да пообясни на нас, умните... :D :D :D
А името на парахода си не искам да го коментирам, то само говори за себе си ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

А на тази се вижда как стойката се монтира на мястото за ключа на греблото.
Изображение
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
niki-ribarov:)
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Апр 17, 2007 6:53
Местоположение: sofia

Re: Въпросче към колегите

Мнение от niki-ribarov:) »

krasi.ko написа:8) Здравейте колеги от доста време не съм се изявявал във форума ама сега ме ухапа мухата :?: дайте идея за стойки на пръчки за тролинг които да поставя на руска надувна лодка ''АЙГУЛ-21'' с свалящ се транец :arrow: И още нещо под какъв ъгъл поставяте стойките и въдиците спрямо водната повърхност и къде стоят стойките на бордовете или на транеца отзад :?: Благодарско предварително :wink:
нямя ли да е по лесно да изрежеш една даска със ширина 20-25 см и дебалина 2-3см... ( 1) измерваш ширината на пода на лодката във спаднало састояние (2). режеш дъската сас дължина която е равна на широ4ината на пода на същата лодка ( 3) монтираш даската преди да надуеш лодката, след като надуеш лодката даската ще стане доста стабилна и ще стои перпендиколиарно на пода . ( 4) върху тази даска може да закрепиш подходящтата стоика кято пак ще модифицираш сам но ще е по лесно и по стабилно :wink: това е за лодка като твоита. ако не се лажа лодката е гумена и транеца е доста тесен и е изнесен избън борда на лодката. дано сам бил от полза :P
privet kolegi:)
krasi.ko
Мнения: 661
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 21:15
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път

Re:

Мнение от krasi.ko »

8) Tencs:колега :wink:
Луд умора няма само се поти и вика давай още
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”