Някой ползва ли това чудесо?

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от waglerbg »

Coarseman написа:
waglerbg написа:Абе наше момче :lol: :lol: :lol:
Просто като му видиш ЛАНЕЦА и ти става ясно,че тва не е случаен човек и уважението към него се налага от самосебе си!
Exactly!
...read between the lines...
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

Coarseman написа:
joco написа:Сичко ми е ясно,ама да ви питам от къде си наемате носачи,деа???То и със най-олекотения вариант-стол,щека,ролер,живарник,кеп,кофа,захранка и чадър,приличам на кираджииски катър
Така е баце!
Знаеш-лесно нема.
То затва толко народ се отказа от щекарството.. :lol:

Багажа се пренася на ШЕС кратки курса до местото... :lol: :lol:

Требе да си купиме колички деба-да замязаме ептен на аграри... :lol:
А аз вече си го пренасям наЕднъж :lol: :lol: :lol: :lol:

Изображение
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от waglerbg »

toto57 написа:...

Изображение
Като ти знам възможностите съм сигурен че ти ще си първият поставил клима на платформа и уред за тай масаж на тестисите. Имам обаче един въпрос топлата скара от снимката като прикачно ли е или е вградена някъде из чекмеджетата :?: :lol: :?:
...read between the lines...
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

waglerbg написа: Като ти знам възможностите съм сигурен че ти ще си първият поставил клима на платформа и уред за тай масаж на тестисите. Имам обаче един въпрос топлата скара от снимката като прикачно ли е или е вградена някъде из чекмеджетата :?: :lol: :?:
За топлата скара има кой да се грижи, ама мисля по въпроса за подгряване на седалката за зимата и за вградена химическа тоалетна за състезания!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

А още по-добре би било, ако платформата е с 4 колела, двигател за самоход и предаване 4Х4!
:lol: :lol: :lol: :lol:

А колкото за "чудесото", за което пита нашия колега Мунчо,

Аз ползвам такова, за да си подпирам на него топсета, когато си сменям такъма или си размотавам плувката! :lol:
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
dobromir_
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Юли 02, 2006 18:34
Местоположение: varna

Re: Някой ползва ли това чудесо?

Мнение от dobromir_ »

Мунчо написа:Мили приятели и другари от всички възрасти,
Днес, докато си ровех из он-лайн шоповете, попаднах на ето това симпатично ролерче. Изкефи ме патешкото жълто:

http://www.aquasport-n.com/index.php?p= ... bgroup=104

Дали някой не ползва такова, или поне да го е виждал на живо? Ся ясно е, че за щека е несериозно(като стигна до там имам друго предвид), но аз си го харесах, да си плъзгам по него уип-а назад за удобство. Парите са никакви, но се опасявам краката му да не са като спици на китайски чадър...
колега аз съм го виждал на живо добре е само че не е за щека за уипа ще ти върши идеална работа
КСР ТРАБУКО
ludiaribar
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 0:56

Мнение от ludiaribar »

Този ролер за нищо не става. Преди няколко месеца си взех такъв и направо ме отказа да ловя с щеката ... събираме пари за престън про V
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”