Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Заключено
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от krasimir »

Ни щЪ повече 8-мо място, ни щЪ повече лъки док... е*ем ти лъкито :oops: :mrgreen: Объркахме се тотално с колегата. По средата на състезанието разбрахме, че толупите са разрешени. Предния ден питах няколко човека и всичките ми казаха, че са забранени!!! Също така и доста други хора научиха по време на състезанието, че са разрешени... Добре се представихме, ама другия път дано е по-добре. :lol: :lol: :lol:

Моите извинения, че си тръгнахме по-рано, но си наводних апарата, телефона ми отказа, целите бяхме подгизнали и за капак на всичко паднах по камъните. А, да и колата добре се беше "проветрила" с оставените отворени прозорци заради жегата... :shock: :shock: :shock:

Наистина кофти от страна на арендатора... уш пътеки щеше да има. Честито на победителите с малко закъснение. :)
sandreev
Мнения: 82
Регистриран на: Сря Ное 12, 2008 18:01
Местоположение: Бургас
дал Браво: 2 пъти

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от sandreev »

За първи път си позволявам да пиша в тема за състезателен риболов поради причината, че не съм от разбиращите този спорт. Първо благодарности за организаторите, които с много труд и средства направиха това състезание възможно. Получи се добър турнир по двойки, по-скоро два турнира в един. Част от отборите знаеха, че толстолоба е разрешен, а останалите - не. По тази причина едните косиха толстолоби, а другите всичко останало. Обяснението на Юлиян след състезанието: "След като не са забранени означава, че са разрешени" е "странно". Не съм чел за състезание на водоем където има толстолоби, на което в регламента да не е упоменато дали са резрешени. Какво означава: "Ако не са закосени умишлено". Когато плувката трепне всеки засича. Явно обаче има хора, които го правят без да искат просто за да проверят дали нещо не се е закачило. Има и трети вариант и той е да се засича с отвращение. За да се констатира дали толстолобите са закачени за устата трябва да има съдия до всеки отбор, а не да се разчита на думата на двамата победители, които и без това се славят с това, че обичат истината повече от всичко. Във Варна и Бургас имаме двама рибари, които движат състезателния риболов. Тези хора не спонсорират турнирите. Въпреки това тяхната роля не е по-маловажна. Те организират тегленето на жребия и разясняват правилата по които ще се проведе състезанието. За Бургас това е Петър Петров/Доктора/, а за Варна - Радослав Темелков. Радо може би за първи път не направи това и резултата е налице.
Поздравления за Станислав и Георги, които направиха перфектен риболов на мач/не за първи път през сезона/.
dobromir_
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Юли 02, 2006 18:34
Местоположение: varna

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от dobromir_ »

Ако беше дошъл на тренировка или ако беше попитъл щеше да разбереш че се зачитат.не сме косили лежяхме с целия повод на царевица и плувката не потреперваше а потъваше затова имам 10 скъсани куки закачени по дъното. и да знаеш чичо Дже че киорав и глупав риба не лови :lol: :lol: :lol: ние бяхме решили да ловим шарани нямаше да ловим толупи но те доидоха на петното и не доидоха шараните и ловихме тях.а Чапа да беше дошъл да видиш за къде са хванати. и рибите не са на Пламен а и аз хванах и за ваше нещастие се зачитат. тя и баба ти ако имаше дръжка щеше да е мъжка ама не е да бяхте ги ловили и вие :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
КСР ТРАБУКО
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от Георги Кръстев »

Честито на Тодор Чонов и на Мартин за първото място.
Едно ГОЛЯМО БРАВО на Станислав Станев и Георги Георгиев, честито и на вас момчета за второто място :wink:
Който както иска да ме разбира :)
outsider написа:Вярно , че на спинингиста макарата му си остава чиста - не ползва подхранка , не пипа риба..
Аватар
Попа
Търговец
Мнения: 678
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 3:03
Местоположение: varna

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от Попа »

Няма да влизам в спорове и да пиша повече в темата!Всички знаят,че организираните от мен турнири винаги са били малко по-различни с някое по-особено правило,за да могат да са по-цветни и различни от останалите състезания.Тази година бяха толупите.Това стана ясно на тренировката.Имам вина,че не уведомих всички индивидуално,понеже голяма част от хората дойдоха направо на състезанието,за което се извинявам!
Факт е,че състезателният риболов в страната стана бойно поле,в лошият смисъл на думата.Само скандали,интриги и злоба след всеки турнир,неща,които аз не мога да си обясня,дано вие го направите.Лошото е,че тази атмосфера избутва мераклиите бързо,бързо и вместо да ставаме повече,редиците се разреждат.Аз съм поредното доказателство.Изморих се,сгъвам щеката.Пожелавам ви да сте разумни и да разберете правилно ситуацията за да не стане състезателният риболов част от миналото.Бъдете здрави!
п.п.Отивам да влача на Цонево :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://fishingpro.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от пламенхимекс »

Уловът на риба е валиден дори и ако инцидентно не е закачена за устата.
Мили ми малки другарчета ето това пише в официалния сайт на БФРС поне да си бяхте си направили труда да прочетете правилника."Който владее информацията владее света"този лозунг не сте ли го чували или казано на български"кьорав и глупав карти не играе"същото се отнася и за състезателния риболов.Попе напълно си прав да се откажеш от състезателния риболов.Аз се бях зарекъл по вече в булгаристан да не ходя на състезания и сигурно вече няма да ходя.И още в този сайт няма вече да пиша.Нега Сашко ,Асенчо и папарака да правят каквото си искат или баба ми викаше "да серат и да мажат".
26.06.2012г С уважение :Пламен Данаилов
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от Paparaka »

Отивам да влача на Цонево
Ето това е причината да сгънеш щеката, а не скандалите в спорта :) А мераклиите намаляват по съвсем други причини според мен - на първо място кризата, на второ обезрибените водоеми.
пламенхимекс написа:Уловът на риба е валиден дори и ако инцидентно не е закачена за устата.
И още в този сайт няма вече да пиша.Нега Сашко ,Асенчо и папарака да правят каквото си искат или баба ми викаше "да серат и да мажат".
26.06.2012г С уважение :Пламен Данаилов
Просълзи ме направо. :D :D

Иначе е похвално, че четеш сайта на БФРС!
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от georgi genov »

пламенхимекс написа:Уловът на риба е валиден дори и ако инцидентно не е закачена за устата.
Мили ми малки другарчета ето това пише в официалния сайт на БФРС поне да си бяхте си направили труда да прочетете правилника."Който владее информацията владее света"този лозунг не сте ли го чували или казано на български"кьорав и глупав карти не играе"същото се отнася и за състезателния риболов.Попе напълно си прав да се откажеш от състезателния риболов.Аз се бях зарекъл по вече в булгаристан да не ходя на състезания и сигурно вече няма да ходя.И още в този сайт няма вече да пиша.Нега Сашко ,Асенчо и папарака да правят каквото си искат или баба ми викаше "да серат и да мажат".
26.06.2012г С уважение :Пламен Данаилов

Пламене цитираш правилника на БФСР да правилно си прочел!!обаче ти ми кажи колко различни риби освен толстолоби имате ???НИКОЛКО !!!! е това ако е инцидентно?!! БАШ СИ Е УМИШЛЕНО сецане на толуби :oops: :oops: :oops:
за мен сте последни с максимален брой точки или КАПО и двамата !!!прецакахте Жорката и Станислав които са направили много добър риболов на мач за което ги поздравявам :D Тошко и Марти са най- ощетени ,Стефан и Генчо също :oops: :oops:
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от georgi genov »

dobromir_ написа:Ако беше дошъл на тренировка или ако беше попитъл щеше да разбереш че се зачитат.не сме косили лежяхме с целия повод на царевица и плувката не потреперваше а потъваше затова имам 10 скъсани куки закачени по дъното. и да знаеш чичо Дже че киорав и глупав риба не лови :lol: :lol: :lol: ние бяхме решили да ловим шарани нямаше да ловим толупи но те доидоха на петното и не доидоха шараните и ловихме тях.а Чапа да беше дошъл да видиш за къде са хванати. и рибите не са на Пламен а и аз хванах и за ваше нещастие се зачитат. тя и баба ти ако имаше дръжка щеше да е мъжка ама не е да бяхте ги ловили и вие :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: Добченце :mrgreen: мъничко мишленце с жълто по устата :mrgreen: !!!всички са наясно с риболовните ти умения :lol: и най- добрата ти приятелка ЛЪЖАТА :lol: която те съпровожда навсякаде :lol: :lol: :lol: аз няма да си оставя състезанието и да идвам да гледам каде са закачени рибите на Пламен щото ти си КАПО :lol: :lol: :lol: трябва да имаш малко съвест и да си признаеш, че сте най-слабите риболовци на това състезание :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ако имаш такава де :fish6:

Поздрави !
Последно промяна от georgi genov на Вто Юни 26, 2012 12:53, променено общо 1 път.
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от Paparaka »

georgi genov написа:
dobromir_ написа:Ако беше дошъл на тренировка или ако беше попитъл щеше да разбереш че се зачитат.не сме косили лежяхме с целия повод на царевица и плувката не потреперваше а потъваше затова имам 10 скъсани куки закачени по дъното. и да знаеш чичо Дже че киорав и глупав риба не лови :lol: :lol: :lol: ние бяхме решили да ловим шарани нямаше да ловим толупи но те доидоха на петното и не доидоха шараните и ловихме тях.а Чапа да беше дошъл да видиш за къде са хванати. и рибите не са на Пламен а и аз хванах и за ваше нещастие се зачитат. тя и баба ти ако имаше дръжка щеше да е мъжка ама не е да бяхте ги ловили и вие :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: Добченце :mrgreen: мъничко мишленце с жулто по устата :mrgreen: !!!всички са наясно с риболовните ти умения :lol: и най- добрата ти приятелка ЛЪЖАТА :lol: която те съпровожда навсякаде :lol: :lol: :lol: аз няма да си оставя състезанието и да идвам да гледам каде са закачени рибите на Пламен щото ти си КАПО :lol: :lol: :lol: трябва да имаш малко съвест и да си признаеш, че сте най-слабите риболовци на това състезание :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ако имаш такава де :fish6:
:D :D :D

Поздрави !
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
dobromir_
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Юли 02, 2006 18:34
Местоположение: varna

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от dobromir_ »

:lol: :lol: :lol: състезанието е да ловиш къквато риба прецениш да сте ги ловили и вие това си е ваш проблем. Ти не си човека който ще каже колко мога и колко не гледай себе си. Като си толкова добър ела в румъния и ни покажи как да ловим шарани. Заради всички тея глупости караници завист и къкво ли не още пропада спортния риболов в България Юлиян е напълно прав и аз спирам да ходя на състезания в България защото стана прекалено отвратително всичко тука всеки се крие и гледа в чуждата паница и оценява другите преди да е видял себе си. Ще ходя в румъния защото обстановката е друга там хората се забавляват на състезание помагат си даржът се по друг начин и състезанията са готини. А състезателния риболов в България умира . Успех на всички в състезанията.Чапа иска ти се да съм капо но за твое съжаление несъм питай комшийте който бяха до нас
КСР ТРАБУКО
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от Мишел-Маяк »

sandreev написа:За първи път си позволявам да пиша в тема за състезателен риболов поради причината, че не съм от разбиращите този спорт. Първо благодарности за организаторите, които с много труд и средства направиха това състезание възможно. Получи се добър турнир по двойки, по-скоро два турнира в един. Част от отборите знаеха, че толстолоба е разрешен, а останалите - не. По тази причина едните косиха толстолоби, а другите всичко останало. Обяснението на Юлиян след състезанието: "След като не са забранени означава, че са разрешени" е "странно". Не съм чел за състезание на водоем където има толстолоби, на което в регламента да не е упоменато дали са резрешени. Какво означава: "Ако не са закосени умишлено". Когато плувката трепне всеки засича. Явно обаче има хора, които го правят без да искат просто за да проверят дали нещо не се е закачило. Има и трети вариант и той е да се засича с отвращение. За да се констатира дали толстолобите са закачени за устата трябва да има съдия до всеки отбор, а не да се разчита на думата на двамата победители, които и без това се славят с това, че обичат истината повече от всичко. Във Варна и Бургас имаме двама рибари, които движат състезателния риболов. Тези хора не спонсорират турнирите. Въпреки това тяхната роля не е по-маловажна. Те организират тегленето на жребия и разясняват правилата по които ще се проведе състезанието. За Бургас това е Петър Петров/Доктора/, а за Варна - Радослав Темелков. Радо може би за първи път не направи това и резултата е налице.
Поздравления за Станислав и Георги, които направиха перфектен риболов на мач/не за първи път през сезона/.
:?: :?: :?: наистина много мъка има по света Джери,само едно нещо не разбрах-ние другите от Бургас и варна какви сме-измислени измекяри или някакви малки дечица които чакат някой да ги хване за ръката и да им каже прави това и това защото така трябва да е.Когато Приятелю отиваш на състезание без значение по какво Първото нещо е да знаеш правилата.а в правилника и на БГ-фед. и на световната няма забрана за риболов на вид риба а има забрана за начин на риболов и след като Попа не е казал че Толупа е забранен няма какво да се говори повече за това,защото със изказвания като твоето и на Генов ина кръстев и не на последно място на Въздесъщия Богодокоснат ТТТТъпарак,обиждате колеги и приятели и не напоследно място организатора на този турнир.Аман от разбирачи като Вас.Аман.
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
mach-polkovnik
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 16:08
Местоположение: Varna
дал Браво: 1 път

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от mach-polkovnik »

Айде стига толкоз!!!
Като участник в състезанието разбира се, че съм прецакан и аз, защото чак накрая разбрах, че толупите се зачитали, а трябваше да сме първи. НО вината си е моя, защото като организатор заедно с Попа, въобще не сме си и пoмислили, че на този водоем наричан "рая на рибите", ще се наложи "някои" да ги хваща целенасочено, а когато нещо не се забрани изрично, значи то е разрешено.
Състезанието си е състезание, рибите се стресираха, станаха много трудни, а това беше в полза само на Добчо и Пламен :mrgreen:
Искренно са надявам всички да погледнем с усмивка и да не опорочаваме единствения по рода си в България "Американски турнир по двойки", който създава толкова емоции!

Благодаря ви за разбирането!!!
Желая здраве и много успехи на всички.
повече хвани-повече пусни
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от Doktor-5 »

А така полковник!
Въведи ред, новобраааааанки..... ПАДНИИИИ! :lol:

Мочета не се карайте за глупости!
И без това в ежедневието отровата е много!
Радвайте се на живота и на възможността да сте заедо и на РИБОЛОВ! :D
Поздрави! :D

Попееееееее не така Ве човек! :roll:
И Стефчо влачи, ама не си е сгънал още щеката!
Лупкай си белите, ама боцкай си и пинкито, че джапанките много иедри таз година! :D
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Американски турнир по двойки "FishingPRO" 2012г.

Мнение от georgi genov »

Мише никого не съм искал да засегна :!: просто някои хора нямат достойнство да си признаят,че са спечелили не коректно :oops: дори и от мурална гледна точка погледнато, никой от нас не постъпва така! и не трябва !!!!
поздрави и успехи на всички :mrgreen:
ако има нещо няма нищо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Заключено

Обратно към “Състезания и турнири”