Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

bozaka написа:Аз пък за 36 години в блок искам да съм селско животно :!: В къща с кaминкa външно барбекю, хубаво кокетно дворче ехххххххххххххх :lol:
п.п. Ако па минава и рекичка ех какви старини ме чакат , че само си викам дано :lol:
Давай да обединяваме сили! Това не е само твоята мечта!
Само къ ше им бетонирам пода на кокошките да не калят, малей! :lol:
nissana написа:Мразя новопридошлите......физическо усещане е .......искам да ги избия!
Вале, че ти задам един от най-популярните въпроси у Софето - "Ти от къдйе си ве? :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от ecoplast »

Коце, те кокошките не стават за пици :lol: :lol: :lol:
Валка, аз съм фень на Снупи от смърфовете....че той накрая беше стигнал до извода:
Мразя да мразя....
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
Владимир
Мнения: 10397
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 494 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

RUNNING WILD написа:
Владимир написа:
Павел Иванов написа:
Абе то и там , и тука , тъй май само аз му викам , ама знаЙш ли , може и други да са почнали :mrgreen:
Само ти и жената ми викате"миличко",можеш да се чувстваш специален.
цункам те ,ти и Васко Ламбов сте с неповторимо чувство за хумор :))) сега преди 3 часа се видях с ЕМО 83 в магазина на Окръжна при Стефан и той е от лигата на необикновените голям сладур.
Кой точно от 2-ма ни цункаш,че Павката е леко ревнив :?
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

maranzika написа:Ей сега будя децата и жената и се тварим на колата и пристигаме в София....Щото и аз като Румчо не ща да рина лайна и не ща да копая и не ща да продавам зарзавати на пазара и т.н.То бива селяния тука,ама...за това софиянци са ни шефове.Ами после и ние ще станем шефове като Румчо и ще ръсим акъл из форумите по цяла нощ...
Баси темата...Ти прост ли си или се правиш?...Ама честно...
давай идвай смело обещай им светло бъдеще,ще те чакам по часовника на Централна гара виждал си го в клипа на Рчаков -столична,що какво искаш?да плащаш лизинг за апартамент 60 квадрата 30 години ли?АКО го изплатиш не ти го вземе банката до тогава,може пък да ми станеш съсед и да ме гледаш намръщено че съм с синя кръв знам ли и аз,абе що подскачаш така казвам си истината и чак ти прост ли си,що ти да не написа енциклопедия.ето ти чесно боли ли те.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

Хубаво бе Румба, казваш че било лесно - ми хващай си чукалата и върви на село бе човек! Знаеш ли, че в 95% от българските села голяма масивна къща с 2 декара двор, стопански постройки и още куп благини струва 5-6 хил. лв.? Ми това е един потрбителски кредит - тегли го и се отърви от просията, както й викаш. Какво толкова сложно има? Защо се мъчиш да върнеш хората по селата с приказки за лесен и дълъг живот там, като ти самия си седиш в Софето и плащаш квартира? Като е толкова гот там, ти какво правиш в панелката?

ама аз имам къде да живея и не мога да вирея сред некви убитаци,това значи че трябва да си купя едно цяло село и да си живея сам,едва ли ще ми отпуснат такъв потребителски кредит ако искаш ми стани поръчител по кредита,ама като ви каже човек истината в очите как седят неща единственото е да отговорите -върни се,рини ти купи си ти и некви точно селски тарикатий,от панелката имам изглед от високото и мога да видя плебейте в прованса като в играта Цезар ако си я играл стратегията ама едва ли,може би след 5 години ще е популярна при вас,е там има един глас който като ти трябват работници повтаря ПЛЕБС АРНИДЕТ ПЛЕБС АРНИДЕТ е така на България и трябват плебсове,аз съм богоизбран аз съм вашият духовен гуру,ще ви направлявам невежите в правият път на прогреса дръжте се за мене излитаме...
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от ecoplast »

поздрав за Румен4о:
нещо ти се е обострил....грипа май :lol: :lol: :lol:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

Кой точно от 2-ма ни цункаш,че Павката е леко ревнив

само теб всички цунки са за теб бих ти пуснал и блус Владунчо но не искам да създавам напрежение нали си женен Владунчо Медунчо,Павелчо не го го искам много е груб и брутален истински мачо преследваше ме като империалист по форума но той не знае че аз владея Силата...това е голямо бреме и отговорност...
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

айде поздрав за опозицията
http://www.youtube.com/watch?v=YeBHmrWCvXc" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Владимир
Мнения: 10397
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 494 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

RUNNING WILD написа:Кой точно от 2-ма ни цункаш,че Павката е леко ревнив

само теб всички цунки са за теб бих ти пуснал и блус Владунчо но не искам да създавам напрежение нали си женен Владунчо Медунчо,Павелчо не го го искам много е груб и брутален истински мачо преследваше ме като империалист по форума но той не знае че аз владея Силата...това е голямо бреме и отговорност...
Много ми станахте,Павката а сега и ти :? Бог ме опазил,не съм женен ,да не съм луд да мина от тъмната страна :lol:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Владимир
Мнения: 10397
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 494 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

Изображение

Тия па,как мое такова нещУ,кЪт ни апат въшките,все кръв пият.Както казва Джоко Росич"Сърби,Българи,Шиптъри,Турци,Евреи,за въшките все е курбан байрам."


Поздрав за всички БРАТЯ.
http://www.youtube.com/watch?v=43dcc_3sjt4" onclick="window.open(this.href);return false;
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sampo »

Това на 50м. от къщи, нещо латиницата им е блокирала ..
Изображение цък
Аватар
kita20008969
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:29
Местоположение: ГАБРОВО
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от kita20008969 »

Е не е истина,... това http://www.youtube.com/watch?v=YeBHmrWCvXc" onclick="window.open(this.href);return false; го слушах с презервативи на ушите брат.
Вече наистина искам да дойде 21.12..... :lol: :lol: :lol:
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sleepwalker »

Бичето е стара класика. ;) Но сега като го показа тоя, като нищо някой ще си помисли, че всички ивън столицата сме като тоя образ! :lol:
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от quietriot »

sleepwalker написа:Бичето е стара класика. ;) Но сега като го показа тоя, като нищо някой ще си помисли, че всички ивън столицата сме като тоя образ! :lol:
далече сме от тая мисъл ;))
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически

Мнение от Мунчо »

Снощи не успях да издържа физически...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”