Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Октомври

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от maver13 »

Не знам защо всички коментират неща от рода "кой е про, кой любител, кой ще тренира и кой не, итн." и си затварят очите и не коментират единствения проблем тука, а той е - МЕСТАТА СА ОГРАНИЧЕНИ ДО 147!!! Мисля, че това е истинския проблем. Редно е организаторите да пуснат списък с предварително записалите се досега за да може всеки да се ориентира. За зимния турнир места ще има доста, това е повече от ясно.
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
cruzader
Мнения: 89
Регистриран на: Сря Ное 25, 2009 21:14
Местоположение: sofia
дал Браво: 6 пъти

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от cruzader »

Георги Спасов за 13.10 - при аматьорите :fish7:
Аватар
diavolo666
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Май 15, 2012 9:59
Риболов: плувка
Местоположение: Стара Загора

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от diavolo666 »

Ако въобще има някакъв ''проблем'' м/у ПРО и любител,то той основно е от гледна точка на финансовите възможности.Надали любител би могъл да разпъне дузина топ-сети и/или мача ,готови да влязат в употреба при всяка създала се ситуация.Колкото до захранките примерно,то е ясно,че с трици и ярма няма как-беше някога,та все ще може и любител да отдели някое левче за сносна захранка,я някое ВДЕнде,я някое Сенсасче..Лично на мен би ми било приятно да половя до някой майсторяга :D
atanasov72
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Май 28, 2011 21:12
Риболов: плувка
Местоположение: град София

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от atanasov72 »

Точно заради броя на местата писах по-горе,не ми се пропуска това.Атова с PRO-тата не ме засяга-освен умение има и доста голяма доза касмет :fish1:
atanasov72
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Май 28, 2011 21:12
Риболов: плувка
Местоположение: град София

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от atanasov72 »

Забравих-най-гадното е че няма да ни бъде захранено от предния ден-и то яко :lol:
Аватар
alankulu1987
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2012 10:53
Риболов: В зависимост от условията на водоема - На тежко , на леко
Местоположение: Пловдив

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от alankulu1987 »

atanasov72 написа:Забравих-най-гадното е че няма да ни бъде захранено от предния ден-и то яко :lol:
Хахаха :D :D :D :lol: :lol: :lol: Така е наистина :lol:
Аватар
mikej
Мнения: 182
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 18:46
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от mikej »

Спас Донев за 13.10
release now to catch tomorow
Аватар
lusox_iv
Мнения: 318
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 23:28
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от lusox_iv »

Моля г-н Ивайло Христов,да даде актуален списък със записалите се до момента и да уточни,дали хората заявили участие в любителският турнир преди промените :D имат предимство пред Pro-състезателите,записали се след това.Питам чисто от организациона гледна точка,щото да знам дали да идвам в 6.30 в неделя или в 5.30....,да не закъснея за записването(заплащането на таксата)

п.п.-Иначе немам никакви притеснения,че Pro-та ще играят наравно с любители.То човек,ако си може и има късмет,нема кой да го спре да стане първи.А и нали все пак,идеята е да си премерим силите и възможностите в спортна обстановка......

...Успех на всички в неделя..
Аватар
ARKADI
Мнения: 349
Регистриран на: Чет Окт 30, 2008 0:03

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от ARKADI »

Мога да кажа на всички че извадиха страхотен късмет с тази ситуация защото сега ще имат шанса да се състезават с най добрите и разбира се да ги победят.И утре да кажат аз победих 1вия 2рия и т.н в България победих Румен монтанеца,Краси върхара,Калин Митранов и кой ли още не.Това е успех а не да отидеш с 5 мача и да размазваш хора които дори не са чували за ваглер и гледат жално.Така че успех на всички и нека най добрия победи а що се отнася до тренировка да ви кажа имам поне 10-15 спечелени състезания без дори да съм виждал водоема така че късмет
Nikolay100
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 21:53
Риболов: На леко и тежко
Местоположение: Пловдив

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от Nikolay100 »

С една дума ситуацията е следната ... Виждам в любителите много надъхвация да "сритаме" малко про-та !!! :D :tup: :fish2: хахах и така още от сега ще пожелая на всички колеги много слука и да надминем всички досегашни резултати !!!
Nikolay100
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 21:53
Риболов: На леко и тежко
Местоположение: Пловдив

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от Nikolay100 »

И като в допълнение ... Взимам си болонезката която не струва маса пари, също и пръта който пак не струва маса пари и хич не ми дреме от никой и нищо отивам да си правя кефа... Нима винаги хората са ловили риба на столове за стотици, въдици за хиляди ... Запомнете всичко се прави от страст и любов към "тихата лудост" !!!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Майстор на годината 2013, гребна база Пловдив 12-13 Окто

Мнение от Коце »

ARKADI написа:Мога да кажа на всички че извадиха страхотен късмет с тази ситуация защото сега ще имат шанса да се състезават с най добрите и разбира се да ги победят.И утре да кажат аз победих 1вия 2рия и т.н в България победих Румен монтанеца,Краси върхара,Калин Митранов и кой ли още не.Това е успех а не да отидеш с 5 мача и да размазваш хора които дори не са чували за ваглер и гледат жално.Така че успех на всички и нека най добрия победи а що се отнася до тренировка да ви кажа имам поне 10-15 спечелени състезания без дори да съм виждал водоема така че късмет
Кажи верно, как виждаш г-н Любителя, на 19 години, с първият му мач и ваглер от 3,50 лв, да размаже Митранов или Витков?
Айде стига сте си правили гаргара с хората! Ясно е, че ситуацията ще е отново състезатели + пълнеж, и са виновни не звездите, ами тия с каяците!
Успех на надъханите! Дано седнат пред рибите!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

п.п. кой каза, че нямало про-та у нас? м?
п.п.2. жокер - за да биеш Върхара, трябва да имаш по-лъскав воблер от неговия!
п.п.3. и децата и жените ли ще са между тези с 5-10 разпънати въдици?
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”