Интеграцията на бежанците?

Разправят, че не всичко било риболов.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от LVitchev »

И още нещо,по статистика до сега Сирийци в България са влезнали около 15-20% от бежанците,Сирийските семейства със жени и деца за много малко.80 % от влизащите не са никакви Сирийци и тези глупости от рода на....А бе те няма да седят тук,искат да бягат другаде направо го забравете.До няколко месеца ще има страшни разправии по тези въпроси и тези от Запад ще ни ги върнат всичките както чували с картофи а ние ще седим като овце и ще чакаме да станат.Заявявам най отговорно че тези хора ако им дадат сигнал,всички до един ще скочат а ние ще гледаме като издоени биволици !!!!!!!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от Мънцата »

LVitchev написа:Нарочно не качвам снимката да се отвори а само като линк за да знаят хората че снимката е кървава и хора със слаби сърца или тези които не могат да гледат кръв да не я отварят,много е въздействаща и някои може да му прилошее :idea: :idea: :idea:

...
Аз предполагам каква е снимката и определено нямам никакво намерение да я отварям! Надявам се само да не е от най-кървавите ти :!: Щото наистина ще е прекалено брат! Някои от Вас понякога наистина забравят, че това е просто форум за риболовци, а не трибуна, на която всеки да си изказва политическите, религиозни и всякакви други пристрастия! Лично аз не виждам никакъв смисъл от подобни теми и ако съм един модератор, на момента ще ги трия! Има толкова други неща, за които да си чешем езиците зимата! :tup:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от Павел Иванов »

Мънцата написа:...Има толкова други неща, за които да си чешем езиците зимата!
Че има , има , ама надали са с такава актуалност както в случаят . Верно , че Любо как обикновено залита в крайности , ама явно му е скучно нещо . Основният проблем е , че "европа" ни връща разделно бежанците обратно имайки ги за Българи щом са минали първо през нас . Ем сме и ние "европейци" , ама разделни некакви . Що не ги приемат с отворени обятия след като вече са стъпили на "европейска единна" земя ?!?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от Мънцата »

Павел Иванов написа:
Мънцата написа:...Има толкова други неща, за които да си чешем езиците зимата!
Че има , има , ама надали са с такава актуалност както в случаят . Верно , че Любо как обикновено залита в крайности , ама явно му е скучно нещо . Основният проблем е , че "европа" ни връща разделно бежанците обратно имайки ги за Българи щом са минали първо през нас . Ем сме и ние "европейци" , ама разделни некакви . Що не ги приемат с отворени обятия след като вече са стъпили на "европейска единна" земя ?!?
Да ве, Павка, съгласен съм, с Любака също съм съгласен в определени аспекти :tup: Но какво ще се промени с подобни теми, това не мога да разбера? Некви будители ли ще ставаме, що ли? :roll: Да грабваме оружията и да одим да ги очистим бежанците? :roll: Ми такива са ни държавниците, путьовци! Не са виновни бежанците, ние сме си виновни! Мен примерно повече ме вълнува въпросът с новия заем от 16 милиарда лева, които не могат да платят и внуците ни! Ама за това никой не казва дума! :roll: Бесен съм, че от вчера дупетатите ни за пореден път си вдигнаха заплатите, без да се интересуват какво се случва с 95% от хората! Миналата седмица майка ми се спънала и си раздробила лакътя! Платих близо два бона за некви планки, пирони и не знам си кво още, щото иначе остава инвалид до живот! И се запитах - ами ако ги нямах тез мангизи в момента? Ко праим? :wink: Бесен съм за много неща! Ама не мисля, че форума е мястото, където да занимавам околните с моите си мисли и проблеми! Щото тук сме за да се разтоварваме, а не обратното :wink: Ако отворя снимката на Любака знам, че ще се натоваря яко, щото му знам мнението по тези въпроси, виждал съм му и повечето снимки у Фейса. Не е като да не съм виждал и проливал доста кръв през живота си. Е, трябва ли и тук да гледам изродщини! Всяко нещо трябва да си има мярка!
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от Павел Иванов »

Мънцата написа:... Но какво ще се промени с подобни теми, това не мога да разбера?...
... ние сме си виновни!...
Най-малкото ще покаже , че не ни е безразлично случващото се и не всички сме съгласни с извода "ние сме си виновни" . Не друго ами такива затваряния на очи са довели до абсурдната поговорка "Преклонена главица сабя не я сече" , която пък винаги е довеждала до извода - заголено дупе задължително се е... .
Иначе след като теб те вълнува темата за заема от 8 000 000 000 евро , пускаш една тема за това в подфорума и тъй :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от Мънцата »

Павел Иванов написа:
Мънцата написа:... Но какво ще се промени с подобни теми, това не мога да разбера?...
... ние сме си виновни!...
Най-малкото ще покаже , че не ни е безразлично случващото се и не всички сме съгласни с извода "ние сме си виновни" . Не друго ами такива затваряния на очи са довели до абсурдната поговорка "Преклонена главица сабя не я сече" , която пък винаги е довеждала до извода - заголено дупе задължително се е...
Защо си мислиш, че съм безразличен към случващото се? :roll: И като сте си отворили толкова широко очите, какво? :roll: Истината е, че и със затворени и с отворени очи да сме, все ще сме откъм ебаната страна :wink: Ама щом си мислите, че така можете да промените нещата, действайте :tup:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от babydoctor »

Зима - зима, ама на две страници само "простото селско момче" Iso написа нещо смислено. И аз няма да отворя линка на Любо, не и в неделя сутрин. За ямите с нафтата хич и не ми се говори, но ако се стигне дотам, аз и дебели жени не харесвам, та...Пак ви призовавам - не забравяйте симпатягата Шикългрубер. А, Павлети, ако измислиш друг начин да си погасяваме старите дългове без нови, сигурен съм, че ще бъдеш канонизиран. И понеже Св. Павел вече има, така и ще остане - Св. Павлети /Господи, прости ми/. Найс, а? :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от Павел Иванов »

babydoctor написа:... А, Павлети, ако измислиш друг начин да си погасяваме старите дългове без нови, сигурен съм, че ще бъдеш канонизиран...
Красе , сутрин за разсънване , ако и да е неделя , е по-добре да се пие кафе а не джин :wink: А ся погледни кой мрънка против дълга по-горе . Аз или Мънцата ? Лично аз съм на мнение , че такъв трябваше да се изтегли още при предишното правителство на Боко а не да се правят икономии тип Дянковото алтафиньо . С дърпането на що-годе читав дълг се - плаща стар дълг и рефинансират лихви на по-долно ниво , повишава се заплатата на заетите в държавният сектор които от своя страна вкарват в оборот "свежи" пари в общият сектор , изчистват се голям дял лоши кредити , получава се един кръговрат "като има за мен има и за теб" и се затвърждава по-голям периметър от тъй наречената средна класа , при това реална . Демек дава се рамо и на държаният , и на частният сектор , от там на там и на пенсионерите , здравеопазване и пр. и пр. Стига тоя къде завърта кръга да му даде правилна насока . Верно няма как да стане от раз , а и е хубаво някак си да има контрол над крадненето от малка група за сметка на по-голямата такава , ама смятам Боко да си е взел бележка от преди . Та никъде не съм казал , че съм против 8те милиарда дълг , както виждаш съм на мнение , че много отдавна трябваше да бъде изтеглен . Дано обаче не бъде пренасочен към определени сметки а да се ползва по същество .


пп - една много голяма част от индийците са мюсюлмани , да не говорим за пакистанците :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4506 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от Pike »

Махнах снимките (не виждам смисъл от онагледяване) и по-крайните постинги.

Да, това е тема, която ни касае всички, които живеем тук и махна ли я, не значи че проблемът спира да съществува.

Ще я оставя само при едно условие обаче, без явен расизъм, обиди и караници, за снимките се подразбира.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от babydoctor »

Павел Иванов написа:пп - една много голяма част от индийците са мюсюлмани , да не говорим за пакистанците :wink:
Туй па що беше? Павлети, джин пия само събота вечер и неделя обед, а кафе, откакто се разделих също не пия, стряскам си пациентите, като напират да ме черпят, та ми носят минерална вода. :D Твоят пост е вторият смислен в темата, ако и да е встрани от нея, но то и тя заби, а и Сашо я разтреби, та...Отдавам заслуженото и на Мънцата. Що се отнася до отаналото, написал съм го в подписа си. И така ще е дъълго време. Така че, пичове, прибирайте калашниците под леглата, те никога нищо не са решавали. Приемете реалността и некакси се адаптирайте към нея - сапун вече продават във всички аптеки. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от Павел Иванов »

babydoctor написа:Туй па що беше?...
Тва :
Iso написа:...Дай боже китайците и индийците никога да не приемат исляма! Амин!
:mrgreen:

Аман от разделно четене значи :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от babydoctor »

Сори, Павлети :oops: Бе...мамата й е.ахме на темата, Сашо може да спи спокойно...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Пак аз съм виновен,пак съм краен,ега ти и държавата дето живеем,щом истината е неприемлива нито за казване,нито за показване,макар че втората снимка е само линк и не виждам след като съм предупредил какво съдържа,каква работа имат да я отварят хора със слаби сърца бе хахахахахахахаха Его Мънцони,знае предварително какво може да види и не отваря,ама пак се е навряла някой песал и е натиснал ръчичка хахахахахахах Живейте си повечето в заблудата си,навирайте си главите в задниците и се правете че нищо не е станало.аре чао ви,отивам да псувам по всички продажни политици и предатели във Фейса хихихи
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
zee
Мнения: 729
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 6:55
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Интеграцията на бежанците?

Мнение от zee »

LVitchev написа:"........Живейте си повечето в заблудата си,навирайте си главите в задниците и се правете че нищо не е станало.аре чао ви,отивам да псувам по всички продажни политици и предатели.....
За съжаление историята знае много изчезнали държави и погубени народи точно поради тези причини. Ислямистите не крият апетита си и в картите които побликуват към тяхната държава е влкючена и територията на сегашна България. Няма сами да се откажат и е въпрос само на време да го изпълнят ако не се вземат мерки ..а иначе жените с бурки,мужете обрязани и който яде пържоли или слуша чалга му се реже главата на площада...не ми се доживява да видя това в България.
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”