Мнение за макара

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от quietriot »

milkov97 написа:Колега изобщо не се хвърлям на макари само защото пише Дайва :wink: Просто искам да чуя мнение за тях добри ли са за парите си и струва ли си да ги имаш, за Ryobi ми е ясно.... Незнам даже дали ако си поръчам някое няма да ми дадат менте, толкова негативни мнения има за тях и толкова реплики че даже не ми се мисли ! И незнам кое те доведе на мисълта ,че искам Дайва понеже е Дайва . Както казах по горе просто искам мнение за макарата, а не някой да ми пише мнение защо според него аз искам макарата . Изобщо мисля че не трябваше и да се включваш в темата , но както и да е :tup:
Взими си шимано катана , много приятна корава макара за около 120 лв по спомени, в рамер 4000 си мяташ без да те уморява.
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от brandon76 »

Здравей колега !
Преди около година си закупих ATC Valiant SW 2000 .Взех я с идеята да ловя риби като щуки,распери по р.Марица. Макарето се представи повече от добре, в силното течение с блесни 4 по Мепс и големи миноу воблери до 24гр .Пробвах я и на тролинг с воблери газещи до 4м,прибираше примамките по-добре от доста макари размер 4000 ! Улових и доволно качествени риби с нея,без никакви проблеми,все пак драга и е 8 кг. В размер 4000 драга е цели 11кг. Ако на макарата пишеше Шимано или Дайва цената щеше да е 500 + лв ,дори и повече ! А и вносителя е истински пич,което също е от значение !
За първи път купувам нещо в БГ ,което да отговаря напълно на рекламата преди пускането му на пазара !
Ако цената не ти е прекалено висока,можеш смело да погледнеш тук http://issuu.com/dimitariliev/docs/____ ... 2015_april ,за мен си заслужава всяка стотинка!

Поздрави и на кука :wink:
superficiq
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Апр 19, 2015 9:11
Риболов: спининг
дал Браво: 1 път
получил Браво: 14 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от superficiq »

Колеги някой ползвал ли е тази макара на RYOBI http://www.vidrax-fishing.com/shop/inde ... ct_id=1456 ? Ако може да чуя коментари ще съм благодарен, като уточнявам, че ме интересува размера 2000.
grizzly
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Юни 04, 2016 19:44
Риболов: Спининг

Re: Мнение за макара

Мнение от grizzly »

И на мен ми трябва качествена и лека спининг макара, но аз се чудя за daiwa exceler EA 2506.Ако някой има опит ще бъда много благодарен да го сподели. :fish15:
milkov97
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 11:55
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти

Re: Мнение за макара

Мнение от milkov97 »

Колега и моята тема беше за дайва или шимано , но след доста разсъждения , четене и мислене по въпроса се отказах ! Колегите си ми казаха още от началото ама аз не се разбрах от дума ... Голям инат съм :lol: Та мисълта ми е послушай ги какво ще ти кажат и ги заеби тия евтини дайви :mrgreen:
П.п. Колега Мунчо ти беше прав , извинявам се че ти оспорих мнението ! Вчера заприходих заубер 4000 но още не съм го пробвал. Поздрави !!! :11:
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”