Коментари за World Cup 2006

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

За жалост няма как да стане, първо защото Англия вече се класираха и няма да гонят победа. А тия тъпаци казаха, че Парагвай и Тринидад и Тобаго отпадат 100%, само че вторите не са изпаднали изобщо.
Аватар
Kid
Мнения: 398
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 18:46
Местоположение: София - Българин, от Р.Македония

Мнение от Kid »

DobreFF написа:За жалост няма как да стане, първо защото Англия вече се класираха и няма да гонят победа. А тия тъпаци казаха, че Парагвай и Тринидад и Тобаго отпадат 100%, само че вторите не са изпаднали изобщо.
:?: :?: :?: Нещо не те разбирам Приятелю...кажи ми какво щте стане ако стане
Англия:Швеция --> 1:0 и
Парагвай:Тринидад и Тобаго -->0:2 :lol:
Нека да не забравим че
Съединението прави СИЛАТА !
Аватар
kalinanimal
Мнения: 976
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 21:30
Местоположение: Младост 4 :)

Мнение от kalinanimal »

Мене ми дрме на ....
До тука съм напред :wink: .


Испания са на финал :wink: .
Добре дошли под шарената сянка .
Ronnie
Мнения: 53
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 19:30
Местоположение: София

Мнение от Ronnie »

Еми тва Световно е дразнещо,защото в повечето отбори се разчита на центрирания целият мач.. Само Аржентина,Бразилия,Испания,Чехия и донякъде Италия ми харесват как играят..
Учебен :lol:
Аватар
Алеко
Мнения: 11059
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Приказвайте си вие срещу Англия, ама ще видите кво ще стане! :lol: Да не би маймуните от Бразилия да бяха по-добри в първия си мач? Вкараха един случаен гол и спряха до там. Щадели се били, казват някои. Глупости, толкоз могат! Може да са великолепни индивидуалисти (в което не съм убеден за всеки един от тях), но като отбор са кръгла нула!

Англия ще стигне много по-напред, отколкото Пилотът или Добрефф смятат. А шведите ще отпаднат още в групата!
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Мнение от sleepwalker »

Айде и аз да си кажа мнението...
По това дето видях до сега в първенството,мога да си направя следния извод:титлата ще спечели някои от по малките отбори.До тук предварителните лидери показват много слаба и икономична игра срещу значително по слаби съперници. Но най лошото е че това бяха все грозни мачове.Единствено Испания покажа бърз и раздвижен футбол,гарниран с много голове.Именно срещите между равностойните съперници ни зарадваха много повече от мачовете на т.нар. фаворити.Дори Бразилия,набедена че играе най привлекателния футбол покажа грозна игра.Даже Роналдинио не моя да оцвети мача,удавен от тактиката и икономичността в играта на суотборниците му.За такава игра не е извинение,че дадения отбор се готви поне за четвърт финал и за това не играе.Ето за това мисля,че тази икономична игра ще изиграе лоша шега на такива отбори и все някъде ще стане грешка,защото се видя , че и най слабите отбори хич не са беззъби. За това моята прогноза е ,че един от Испания,Еквадор и Австралия(колкото и смешно да звучи) ще грабне купата.
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

Бих добавил Хърватска и Холандия, играят страхотен футбол.
Аватар
Алеко
Мнения: 11059
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Pilot написа: Според мен, четвъртфинали ще играят 8 от тези 10 :
Германия
Бразилия
Холандия
Испания

Аржентина
Мексико
Кот д'Ивоар
Италия

Чехия
Англия или Швеция

А полуфинали - 4 от тези 5 :
Германия
Бразилия
Холандия
Испания
Италия

На финала :
Германия - Бразилия и победа на Германия ! :D :D
Англия ще е поне на полуфинал!!! Слагам пет лева.
blader2
Мнения: 1245
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 16:06
Местоположение: София
дал Браво: 85 пъти
получил Браво: 59 пъти

Мнение от blader2 »

Ех, как ме е яд че шведите биха снощи :evil: Че ако бяха паднали даже щях да спечеля от еврофутбол бензин до язовир Искър и обратн о :lol:
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

Сега ще ги видим сърбите. Много са ми непредсказуеми, а тоя мач направо ми е тъмна Индия. Който и да бие, ще се изкефя и все пак Vamos Argentina!
Аватар
Kid
Мнения: 398
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 18:46
Местоположение: София - Българин, от Р.Македония

Мнение от Kid »

DobreFF написа:... и все пак Vamos Argentina!
Aааа не така.......треба Сърбия да бие, или поне един равен да измъкне 8)
Нека да не забравим че
Съединението прави СИЛАТА !
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

26 фена на английския национален отбор са били арестувани преди и след снощния мач срещу Тринидад и Тобаго, предаде специалният пратеник на Агенция “Фокус” Веселин Мишев. 16 от привържениците на “трите лъва” са били задържани на стадиона в Нюрнберг, заради катерене по оградите, обвинение в притежание на наркотици и опити да откраднат билети за мача. След като заплатили съответните глоби, те са били освободени. Други шестима са задържани за побой, двама за продажба на билети на черно, един за употреба на алкохол и един за продажба на фалшиви билети.

Е тва са англичаните! Какъвто отбора, такива и феновете! :evil:
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

Ауууу умрех си от кеф! Направо размазване, браво! Моите фаворити за титлата доказаха, че са велики. Малко е жалко за сърбите, ама да се оправят, няма да им бера грижа и за тях сега! Vamos Argentina!
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

ма вие какво искате да стане ??? На финала Тунис срещу Тринидат,няма как да стане това,лично се надявах на изненади и за това бях нашарил х и 2 като изненади ,ма като гледам вече парите са разпределени и Германия ще стане измислен шампион.Между другато бях сложил на Тунис - Саудитска... да направят 3:3 с 50лв на 40 коефициент
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

Еееее Кот д`Ивоар играят страхотно, не заслужено е това 2-1. Дано изравнят поне, щото иначе съвсем ще стане еднообрадно и праволинейно това световно първенство. Ако видите групите досега, почти във всички - 2 отбора имат 6 точки, а другите 2 с по 0. САМО ИВОРИ КОУСТ!!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”