Ей ги на и мойте.

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Ей ги на и мойте.

Мнение от maranzika »

Това са първите ми опити(с номера 1-7).Имат външен вид,но дали са уловисти времето ще покаже.Изображение
Ivan_Manolov
Мнения: 178
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 8:08
Местоположение: Пловдив маа фаа :lol:

Мнение от Ivan_Manolov »

Супер са ;).Продължавай така
Ба ли го :lol:
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Fisherman66 »

Идеални са и съм сигурен, че ще ловят! :P .... много добре си постигна преливането на цветовете..... с кво боядисваш? :roll:
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

На мен личен фаворит за улавяне на риба ми е синия бомбър. И мен ме кефят цветовете.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от maranzika »

Единият(№ 6) ми го боядиса един приятел,който се занимава с моделчета на самолети и има аерограф.Другите са боядисвани с четцица,боя(ква ли не), лак и перманентни маркери.
Ако ме гледате как боядисвам,ще пукнете от смях. :D Един воблер го боядисвам 2 дена. :!:
dankata
Мнения: 673
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 20:35
Местоположение: София
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 357 пъти

Мнение от dankata »

Koлега какъв лак използваш, защото моя (паркетен двукомпонентен) ми размива перманентните маркери и става една лигава работа :evil:
А с четчицата не мога да докарам линиите които мога с маркера и съм вързан в ръцете.
Този двукомпонентния го използвам понеже засъхва за към 10-15 минути и спокойно за час нанасяш 4-5 ръце, ама явно не се разбира с маркерите :lol:
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от maranzika »

Лакът е -"Синтетичен лак за дърво".Засега се "разбира" с бойте,но съхне много бавно и мирише много.Надявам се с времето миризмата да изчезне.
А за оцветяването ползвам четчицата за рисуване на дъщеря си. :D
denzel
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 19:20

Мнение от denzel »

Браво,а правиш ли за продан?И на каква цена?
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от maranzika »

denzel написа:Браво,а правиш ли за продан?И на каква цена?
Не. Само за колекционери! :lol: :lol: :lol:
borcata
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Фев 12, 2007 11:25
Местоположение: София/Монтана

Мнение от borcata »

dankata написа:Koлега какъв лак използваш, защото моя (паркетен двукомпонентен) ми размива перманентните маркери и става една лигава работа :evil:
А с четчицата не мога да докарам линиите които мога с маркера и съм вързан в ръцете.
Този двукомпонентния го използвам понеже засъхва за към 10-15 минути и спокойно за час нанасяш 4-5 ръце, ама явно не се разбира с маркерите :lol:
Колега и аз като теб имах същия проблем. Моето решение беше да си взема безцветен лак за нокти с които покривам нарисуваните с маркер неща. Тъй като засъхва бързо и не тече като яхтения не се размазва нарисуваното с маркера. Въпреки че и той разтваря маркера. Което пък от друга страна си има и предимства можеш да напражиш цвета по-равномерен. Надявам се да съм помогнал. Успех!
dankata
Мнения: 673
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 20:35
Местоположение: София
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 357 пъти

Мнение от dankata »

borcata написа:
dankata написа:Koлега какъв лак използваш, защото моя (паркетен двукомпонентен) ми размива перманентните маркери и става една лигава работа :evil:
А с четчицата не мога да докарам линиите които мога с маркера и съм вързан в ръцете.
Този двукомпонентния го използвам понеже засъхва за към 10-15 минути и спокойно за час нанасяш 4-5 ръце, ама явно не се разбира с маркерите :lol:
Колега и аз като теб имах същия проблем. Моето решение беше да си взема безцветен лак за нокти с които покривам нарисуваните с маркер неща. Тъй като засъхва бързо и не тече като яхтения не се размазва нарисуваното с маркера. Въпреки че и той разтваря маркера. Което пък от друга страна си има и предимства можеш да напражиш цвета по-равномерен. Надявам се да съм помогнал. Успех!
Мерси.
Това го пробвах веднъж и видях че става, само дето лака за нокти който използвах беше леко зеленикав и пак уби ефекта дето търсих. Просто мислех, че има друг двукомпонентен лак дето съхне бърже ма не яде маркерите.
Занапред първо с лак за нокти и след това с паркетният ;)
Мерси
Аватар
ribolovec2
Мнения: 337
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 9:52
Местоположение: При воблерите
получил Браво: 1 път

Мнение от ribolovec2 »

Ами аз имам опити с паркетен, само че еднокомпонентен, и не се размиват маркерите, а и покритието е добро.
Рибите са три размера - малки, средни и тези, които изпуснахме. :D :D :D
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от maranzika »

Нещо този сняг ме затрупа и взех да си правя пак разни гадове в къщи.Ето накратко в снимков материал ,че ме мързи да пиша.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Един триделен 11см.
Изображение

И малко зимни блесни.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1957
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Мнение от bat.galin »

Браво, чудесни са станали, поздрави за упорството :)
elektronchika
Мнения: 159
Регистриран на: Пет Дек 08, 2006 20:59
Местоположение: Варна

Мнение от elektronchika »

Ей тия куки много хубави - тънки и остри изглеждат, какъв модел са? А материала неръждавейка ли е? Доста добре си ги запойл, направо са 6 :)
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”