Издирва се :)

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Charg3r
Мнения: 222
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 13:53
Риболов: спининг
Местоположение: по Струма

Издирва се :)

Мнение от Charg3r »

Charg3r написа:Колеги... да ви кажа винаги проблем ми е било, че няма с кой да ходя на риба. Цяло лято сам обикалям гьолове и реки... бащата все има работа или пък е преуморен и все сам си движа :? По едно време ми беше харесало..понеже където ми е кеф там отивам, когато ми е кеф тогава си тръгвам и се местя колкото ми сърце иска...само че напоследък нещо все си мисля..че ако имах един риболовец колега събеседник би била по-добра работата... и от към приказката, и отвсякъде...особено с пристигането на зимата и очакващото се мръзнене по гьоловете.. Иначе си ловувам предимно на спининг и съм от Благоевград.. Имам и возило
Попринцип ходя и надолу по дефилето..и нагоре към бобошевско.. Ходя и на Стойковски, и на Бистраците и на Баражите и на рилската река , кочериновските кариери и навсякъде наоколо...чат пат стигам и по-далечко - Доспат и другите из региона :lol:
Все ми се ще ако има някой колега който е от моя край да драсне 1- 2 реда барем да мръзнеме заедно край водата :lol: :P
Последно промяна от Charg3r на Пет Ное 02, 2007 17:26, променено общо 1 път.
Follow the white rabbit..
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

А, ще те имам предвид, нищо, че съм на 90 км. - мен там пъпът ми е хвърлен... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Charg3r
Мнения: 222
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 13:53
Риболов: спининг
Местоположение: по Струма

Re: Издирва се :)

Мнение от Charg3r »

Ух нещо бех объркал...
@babydoctor ... ще се радвам да направим някой излет по студеното, драскай ЛС-та като минаваш насам
Follow the white rabbit..
Fishmaster
Мнения: 347
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 18:03
Местоположение: Добрич

Мнение от Fishmaster »

Ехооооооооооо.Като пукне пролет който е близко до гр.Добрич да заповяда на риболов за бяла риба и чичо СОМ .на яз.Одринци.Гаранция за слука и много емоции. С рибарски поздрав .Дидо гр.ДОБРИЧ. :fish4: :idea: :arrow: :fish9:
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”