Здравейте!

Тежки въдици, тежки риби, кепове, канджи ... и най-важното големи ЕМОЦИИ!
Форум за почитателите на далечните замятания и трофейните екземпляри.
Аватар
Tonkyo
Мнения: 377
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 12:39
Риболов: Спининг, Фидер
Местоположение: Mülheim-Kärlich, Deutschland
дал Браво: 45 пъти
получил Браво: 70 пъти

Здравейте!

Мнение от Tonkyo »

Здравейте всички Вие - участници в този прекрасен форум! Честита нова година! Нека тя Ви донесе още по-големи емоции в хобито, което ни обединява! Искам да се представя, защото повече от година съм "пасивен" (моля не правете грешни асоциации :-)) участник във форума т.е. само чета и черпя информация, а не споделям нищо от собствения си (не особено богат) опит. Казвам се Антон Лалковски, на 32г., строителен инженер, живея в Стара Загора, но иначе съм от Казанлък. Любимите ми методи за риболов са на фидер, на плувка и спининг (като последния досега не ми е донесъл особен резултат, но с упорство и Ваша помощ смятам скоро нещата да си дойдат по местата). Най-посещаваните от мен водоеми са язовирите Жребчево и Копринка и пресевните около Стара Загора. Тъй като целта ми не е да Ви отегчавам смятам да приключа тук.
P.S. Пускам поста си в темите, които следя постоянно и моля модераторите ако го сметнат за OFF да го изтрият без колебание. Няма да се сърдя. :-)
Поздрави!
Fishmaster
Мнения: 347
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 18:03
Местоположение: Добрич

Мнение от Fishmaster »

здравей Тони.дръж здраво спининга човече защото той единствен може да ти донесе незабравими преживявания и емции. С рибарски поздрав Дидо.
Fishmaster
Мнения: 347
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 18:03
Местоположение: Добрич

Мнение от Fishmaster »

п.п .Ако те интересува нещо повече за спининговият риболов пиши и питай лошо няма :fish11: :fish10:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”