Проблем с лещанки

Какво знаем за рибите? Какви са хранителните им навици? Кога се размножават? Местообитания? И още много други въпроси относно Михаля ;)
Аватар
Ribolinov
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:36

Проблем с лещанки

Мнение от Ribolinov »

Здравейте, искам да изкажа оплакването си от тази досадна рибка. Разваля ми линиите, заметнати за абсолютно всякаква друга риба. Спускат се на пълчища и омитат стръвта, преди да е достигнала пъстървата, мряната и кефала, или каквото и да било по-заслужаващо. Дайте някакви съвети за избавяне от тази напаст.
krasi.ko
Мнения: 661
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 21:15
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път

>>>>>>>>>>

Мнение от krasi.ko »

8) Точно същата тази напаст е оснвното меню на кефала и пастървата ..........затова мисля че никак не е уместно да се изтребва лещанаката а смени подхода си на риболов.......пробвай на същата тази лещанака като стръв и ще видиш че на нея отиват предимно едри екземпляри :wink:
Луд умора няма само се поти и вика давай още
Аватар
Ribolinov
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:36

Re: >>>>>>>>>>

Мнение от Ribolinov »

krasi.ko написа:8) Точно същата тази напаст е оснвното меню на кефала и пастървата ..........затова мисля че никак не е уместно да се изтребва лещанаката а смени подхода си на риболов.......пробвай на същата тази лещанака като стръв и ще видиш че на нея отиват предимно едри екземпляри :wink:
Е как аджеба ше стане това, след като те са с хиляди във вировете. По какъв критерий кефалът ще гътне точно моята. :D
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: >>>>>>>>>>

Мнение от babydoctor »

Ribolinov написа:По какъв критерий кефалът ще гътне точно моята. :D
По критерия за достъпност - другите имат гадният навик да бегат... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “За рибите”