Издаване на билети за любителски риболов

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Заключено
Аватар
Алеко
Мнения: 11060
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 761 пъти

Издаване на билети за любителски риболов

Мнение от Алеко »

Здравейте, колеги.

Мога да издавам билети за любителски риболов. Ако желаете да се възползвате от тази услуга, моля следвайте описаната по-долу процедура:

1. Изпращате ми на мейла (alekod@abv.bg) следните данни:
- Трите имена
- точен адрес
- ЕГН
- № на лична карта, дата и място на издаването й
- снимка в jpg-формат с размери като за паспорт
- сканирана членска карта на някой риболовен клуб или сдружение, ако членувате в такова, с отметка за 2010 г.
- ако билетът е за дете под 14 години, трябва да изпратите и сканиран акт за раждане, както и всички данни на един възрастен, лице за контакт, както са описани по-горе.
- ако билетът е за човек с увреждане, трябва да изпратите сканирано от двете страни решение от ТЕЛК.
- ако билетът е за пенсионер, трябва да изпратите сканирано удостоверение за пенсиониране (навършени години или болест).

2. Превеждате на следната сметка за годишен билет:
- възрастни 25,00 лв.
- членове на сдружения - 20,00 лв.
- пенсионери - 12,50 лв.
- за деца до 14 години, както и за хора с увреждания билетът е безплатен.

Централна кооперативна банка
IBAN: BG63CECB97901071346201
BIC: CECBBGSF
Алеко Дянков


3. Пращате ми ЛС, СМС (0888 / 308274) или мейл, с който ме уведомявате за извършеното плащане и за изпратените данни и снимка.

4. Аз ви издавам билета и си уреждаме среща, за да ви го връча. На колеги от провинцията го пращам по куриер за сметка на получателя.

Тъй като чух за опити за измами от страна на недобросъвестни "колеги", билети ще се издават само след предварително преведена по банков път такса. Изключения правя само за колеги, които познавам лично.


Данните ви ще бъдат съхранявани и използвани конфиденциално и само и единствено за целта, за която са подадени.

Услугата е изцяло безплатна, т.е. плащате само таксата към ИАРА и таксите за банковия превод.
Заключено

Обратно към “Рибарска среща”