Пазар преди излет

Тежки въдици, тежки риби, кепове, канджи ... и най-важното големи ЕМОЦИИ!
Форум за почитателите на далечните замятания и трофейните екземпляри.
Заключено
Аватар
Doomm
Мнения: 150
Регистриран на: Нед Май 30, 2010 20:13

Пазар преди излет

Мнение от Doomm »

Понеделник заминавам за яз.Доспат , затова реших да си направа по някой подарък :twisted: . Сутринта като си копувах вестник срешнах бащата на една приятелка. Заговорихме се и се оказа, че е дал под наем кръчмата и сега е магазин на едро за сякви риболовни принадлежности. И той ми каза че ще пита хората дали може да отида и да си напазарувам. Хората любезни му казали че може но в рамките на 30 мин щото имало проверка. Бегом в магазина. Отварям вратите и се едно бях омрял и преродил в рая. Но разполагах с малко време и пазарувах по важни неща. Бегом към фидерите. Харесах http://www.fishingtackle24.de/product_i ... 0m360m390m това . Бегом кам касата . Жената вкарва баркода и ми казва цената и ... :shock: :shock: :shock: 89 лв. Както се вижда в сайта 2 пъти по ниска. Казвам си ,имам още 20 мин, и почвам да обикалям и да сабирам квото ми видат очите а сичките неща стотинки. Взех живарник 2.50м за 8лв. и 15 кила захранка за 10 лв и куп др глупости , ваглери, оливетки, хранилки, стоики, куки, олово, влакна, поводи и т.н.
Сичките неща ми излязоха кам 160лв. Просто за половин час бях в рая !!! :oops:
Get fish or die trying !!!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

е давай ЖиПиЕс координати и да атакуваме :)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Doomm
Мнения: 150
Регистриран на: Нед Май 30, 2010 20:13

Мнение от Doomm »

С удоволствие но трябва да си фирма и е само на едро, и неможеш да си влизаш кога си искаш оговарят се срещи. Иначе аз там да живея :D
Get fish or die trying !!!
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Мнение от SaSho-Sensas »

Тук намирисва на реклама.Предлагам Сашо да види темата.Но определено намирисва на реклама само дето не е казано каде се намира магазина, но сигорен съм и това ще стане.
Модерен риболов на шаран.
Аватар
Doomm
Мнения: 150
Регистриран на: Нед Май 30, 2010 20:13

Мнение от Doomm »

Както реши модератора. Ако иска да я трие, не рекламирам нищо и никой просто исках да споделя впечатлението си от дадения магазин ( никаде не сам написал нищо конкретно за самия магазин така че не мисла че е реклама :wink: ).
Get fish or die trying !!!
teodor89
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Май 03, 2010 2:17
Местоположение: софия

Мнение от teodor89 »

Само не видях с кое колегата прави реклама :?: Можеше да се нарече реклама ако беше казал склада се намира на улицаХ номерУ името на фирмата и примерно девиза на фр. ВИНАГИ ЕДНА РИБА ПРЕД ДРУГИТЕ :lol: :lol: :lol: .С точно ето такива постове хората се отказват да споделят излети и информация.А и Саше ако имам некакъв конкурс за смяна на модератора ще гласувам 1+ за тебе Ногу ги виждаш нередностите :lol: Извинявам се за спаменето на темата.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Doomm написа:С удоволствие но трябва да си фирма и е само на едро, и неможеш да си влизаш кога си искаш оговарят се срещи. Иначе аз там да живея :D
Не се засягай, но в момента където и да влезеш с пари в брой ще ти продадат каквото пожелаеш!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

И на мен темата ми изглежда леко странна... Някакъв таен магазин, в който всичко било изненадващо евтино...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Мнение от naso »

А аз па сега бях до Фантастико и отидеха 56 левчета. Ама иначе евтино ви казвам и като почнах дай, дай и си еба мамата...
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Ок, похвали се, лошо няма. Даже и тази дискусия й е множко на "темата"...

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Заключено

Обратно към “Риболов на тежко”