Браво на Бат Стан!

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Tonkyo
Мнения: 377
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 12:39
Риболов: Спининг, Фидер
Местоположение: Mülheim-Kärlich, Deutschland
дал Браво: 45 пъти
получил Браво: 70 пъти

Браво на Бат Стан!

Мнение от Tonkyo »

Поздравления за чудесната статия!
Абсолютно вярна!
И според мен точно там е целия проблем на футбола ни.

http://www.sport1.bg/sport1/node/194105
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Благодаря. За съжаление това е истината. Лошото е, че не виждам как ще се оправят нещата скоро.
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ecoplast »

като тренирах футбол в Дунав Русе, преди 100 години, деца, при Добромир Добчев, всяка сряда имахме теория и тактика. Никва друга тренировка.
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

Статията е много хубава, ама файда никаква. Меляме си едно и също и вместо да си останем поне на едно място, то ние вървим стремглаво надолу. На 13 години трябвало да знае поне топката да спира?! Ами честно казано футболистите в нашето "велико" първенство, които умеят това са предимно чужденците. Лошото е и, че не само младите не умеят някои неща, а има голям процент и от по-опитните, които са тотално футболно неграмотни. Загледайте се внимателно в някой бг мач и обърнете внимание как си я подават и как я спират. Аз защо спрях да ги гледам и да ходя на мачове?! Щото само се нервирам от някакви елементарни грешки и простотии. Ами вече футбола по света е достъпен драги приятели. Всеки ден гледаме как играят хората. Не е като едно време да чакам събота след обед ББС, за да слушам мачовете от Англия и да си въобразявам, че нашият футбол си е екстра. Неееее....нещата коренно се промениха и видяхме действително къде сме - след дъното. Даже много под него...
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Мнение от Асти »

Хубаво го е написал батко ви Стан
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Нашият футбол е .......(срам ме е да напиша такива неща).Аз не знам как успяха най-после да стигнат до "безумната" идея да вземат такъв чужденец за треньор на националите.Сега поне там има някакъв шанс.
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Мнение от nina »

jylt написа:Нашият футбол е .......(срам ме е да напиша такива неща).Аз не знам как успяха най-после да стигнат до "безумната" идея да вземат такъв чужденец за треньор на националите.Сега поне там има някакъв шанс.
Нямам мищо против Лотар Матеус и дано се справи. Въпреки, че тук го приемат като от тези звезди, които не могат нищо, но пресата стои зад тях. Мисля, че при нас по-важна роля ще изиграе името му, а не уменията. Т.е ще даде самочувствие на отбора.
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ecoplast »

Абе те не могат да бягат, пък вие да спират топката. Нормално един футболист пробягва на мач между 8 и 10 км. У нас за колко мача го правят?
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Мнение от Pol™ »

Абе маани мани.

ЦСКА - рска им работа
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Мен би ме било срам,дано Батков ти е дал некой лев иначе е жалко :wink: Поздрави :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 246 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

TRANSKI RIBAR написа:Мен би ме било срам,дано Батков ти е дал некой лев иначе е жалко :wink: Поздрави :wink:
Тц,като гледам в кой сайт са го изкопирали, едва ли ганьо е намесен. :lol: Иначе Станил е прав за някои неща,за други не е, в крайна сметка негово си е мнението. :wink:
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от ЖоретО »

TRANSKI RIBAR написа:Мен би ме било срам,дано Батков ти е дал некой лев иначе е жалко :wink: Поздрави :wink:
От дълго време исках да го кажа, но уважението ми към риболовеца Бат Стан ме спираше. Не, че си купувам ведомствено- синия "7 дни спорт", но от време на време ми попадат подобни статии в нета. Жалко!

Поздрави и от мен, но на риболовеца, не на журналиста!
Аватар
Tonkyo
Мнения: 377
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 12:39
Риболов: Спининг, Фидер
Местоположение: Mülheim-Kärlich, Deutschland
дал Браво: 45 пъти
получил Браво: 70 пъти

Мнение от Tonkyo »

ЖоретО написа:
TRANSKI RIBAR написа:Мен би ме било срам,дано Батков ти е дал некой лев иначе е жалко :wink: Поздрави :wink:
От дълго време исках да го кажа, но уважението ми към риболовеца Бат Стан ме спираше. Не, че си купувам ведомствено- синия "7 дни спорт", но от време на време ми попадат подобни статии в нета. Жалко!

Поздрави и от мен, но на риболовеца, не на журналиста!
С кое точно не сте съгласни в статията? Че школата ни е в трагично положение в момента ли? И мен ме боли не по-малко от Вас, но резултатите го показват категорично. И няма как да е другояче, при положение, че децата, когато разполагаха изобщо с игрища, те бяха асфалтови. Дано си спазят обещанието Титан-четата, че ще осигурят по-добри условия за децата.
А и положението е различно само в 2-3 клуба, където пък, ако работят само български треньори, ме съмнява дали ще е достатъчно това, че разполагат с добра база.
Последно промяна от Tonkyo на Съб Ное 13, 2010 20:14, променено общо 2 пъти.
Аватар
Tonkyo
Мнения: 377
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 12:39
Риболов: Спининг, Фидер
Местоположение: Mülheim-Kärlich, Deutschland
дал Браво: 45 пъти
получил Браво: 70 пъти

!

Мнение от Tonkyo »

Че Бат Стан недолюбва ЦСКА е ясно, но всеки си има право на избор и не виждам причина за негодувание. А точно в тази му статия, според мен, няма нищо друго, освен факти.
Поздрави!
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 246 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Станиле,а за латекса какво ще кажеш след днешния мач?
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”