Искъро ! У Софето :-)

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Искъро ! У Софето :-)

Мнение от Павел Иванов »

Баси ! Нема как да не се пофала :D
Та значи тъй . Ден - днеска . Река - Искър при Враждебна . Въдица - УЛ Авид на 1.71м. с тест 0.9 - 5гр. Воблер - Джакал Айриа Мен Кранк . Риба - кУен . Резултат - личен рекорд , 42 риби за 2ч. и 34м. . Снимки - утре или вдругиден че ся през мобилният нет на лапатопата ще е тееееееееееееееееееееегаво ............
Значи кво ?
След вчерашният успешен излет на същият такъм , на същият воблер - 23 кУена на Струма под Лобош за час и полвина , днеска реших да посетя част от дестинацията от миналата събота а именно Искърот при Враждебна . За разлика от миналат събота га си беше доста бистър и си се виждаше екстра всичко и се брояха всичките водорасли и фекалии що са у ряката то днеска се беше позадигнал , бая мътничък , с видимост преко сили до десет сантима . Това обаче си беше в плюс отсекъде :D Миналата събота на три - десет съпровождания на воблерчето кат на парад , една риба се решаваше да го вземе , ся съпровождания немаше , нещо мернеше ли го , моменталически го лапаше целиот :D Кат напъплях на там задминах един възрастен мухар с коуо , докат си стегна такъмите той ме настигна , поздрави и си би камшика по ряката . Кат огрях вече стъкмен отсекъде и въоръжен точно с два воблера от упоменатата марка по-горе забелязах доста оживено присъствие от секакви риболовци . Първо помятах пет - шес минути до една двойка с дънарки които нищо не хващаха . Преместих се малко по-на горе и застанах между двама образа . Този под мен беше хвърлил едно уеко дънце и си меташе плувчица докат чака а горният си фърляше една парашутка от спокойното до края на бързея де цъфтеше . Общото между двамата беше че вадеха нон стоп .... водорасли :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Та застанах между тех , изтъпанчих се гордо с УЛто , двамата ме изглетаха с насмешка и ......... две замятания , два мерни кефала моменталически върнати за ужас на публиката :lol: :lol: :lol: Следва преместване с цел да освободя местото та там да огрее парашутисчето а аз да огрея на неговото место . След рокадата от местото на парашутиста извадени 4 кефалета едното от които 35 см. Резултат - парашутистчето тъй съ ококори че оплете парашуто у една драка и му еба бабата :lol: :lol: :lol: Настроението ми беше вече на макс :D Тъй продължих нагоре като отчитах доста добро присъствие и на рибари , и на риби по Искъро ама за мой късмет май сал аз си ги ловях :oops: Тъй минах около километър нагоре от мостето , поседнах , запалих една цигара и зех да дзвъня да се хвала и да пращам ММСи , щот съм мрЪстник :lol: :lol: :lol: На връщане същата работа - кУен много ! Всичкият мерен !!! Та стигнах до началната точка , вира под моста . Самият вир вече изглеждаше нещо като тинява бозъ ама като видях един колега да си метка безрезултатно точно под бента се амбицирах да метна три пъти за изпроводяк у най-цръната вода у бавното , усреди вира . На второто меткане се закачи едно 37см. кУенче да ме каже чао с което много ме възрадва :D Направих си последното метане , изчистих водораслите от воблера , дзвъннах и на Мишко да се пофала с цел да ми се не обиди че съм го пропущил и си бих камшика към вкъщи където ме чакаха студена "Мягкия" и некво меСо от свинкя с картофи . Баси как щех да пропущим :? Както миналата събота на същото место и на Лесновска , както и вчера на Струма , рибата беше баси му и туфлека !!! Никва борба ! Заапе , опита се да кривне еднашка и се баялдиса :? Ама то в тая врела и мръсна вода , при това мътна , и аз бих се баялдисал па кво остава за рибетата , горките .
Та тъй , пиша ви чак привечер , по-късно , щото така се наложи след като отворих онъз шише .


пп - ако некой е забравил какво споделих в началото - личен рекорд на декласирано място при мътна и жегава вода - 42 риби за 2ч. и 34м. :D

пп2 - тия дни ще посетя и Станилчовите виалети при Цариградско :D

пп3 - па само с два воблера , от една марка , от един модел :D
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от Plat1ka »

Павел Иванов написа: пп2 - тия дни ще посетя и Станилчовите виалети при Цариградско :D
Да не си посмял. Там само аз си боцкам кленчетата а и няма чак толкова много мерни за твойте воблери. Ако все пак се дофстасаш до тука звънни ми един телефон да ти правя компания.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от sandista »

Поздрави за achievement-а,Павка ! Кой е по-добрия цвЕт от въпросния воблер :roll:
При нас Искаро си е стУден и рибите още зобат зИлено :) ВЕЦ-те ебават нивото с минути :( Риби над половинка трудно се прилъгват.
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от ivo Vratsa »

И ние вчера при бистра вода - същата констатация - ври от риба/дребна/ и на всяко хвърляне следваше воблерчето - искаше дребни воблери като цяло. Удари, на 15 проследявания ,веднъж :mrgreen: Иначе във водораслите ври от живот. На Джакалчето имах рибки по 5-6 см - обаче биеха зверски и то за проводка от 20 м, може да ти удари 15 пъти едно и също рибе :D
Да не е икура? :roll: Яд ме е, че не пробвах мойта, въпреки че при бистра вода, рибите предимно се евакуират от вида и :lol:
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от ecoplast »

що няма снимки или поне свидетел тип: ако не вярваш, питай брат ми?? :lol: :lol:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от ivo Vratsa »

Павел Иванов написа:Снимки - утре или вдругиден...
:mrgreen:
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от mitioto »

Павле, па ти си ги разцепил бре!!! На три минути по риба си е направо състезателно темпо за уклей :lol:

Евала за свежия разказ и все така!
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от patter »

Такива ще ги направиш ти .... като ме няма да ти дам да пиеш вода :-)
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
bountyhunter1
Мнения: 810
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 16:09
Местоположение: в балкана
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от bountyhunter1 »

павлети,виде ли че като ти се обадих по телефоню кат пътуваше и как ти провърве после :wink: :lol: :lol: :lol:
....понеже, откакто имам Rayz, не ловя с нищо друго...
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от NIKI1968 »

`баси резултата!!! :shock: Трудно ми е да си го представя даже... Сигурно си могъл да хванеш и легнал (чел съм някъде, че си ги ловиш и седнал :D ), ако си пробвал де! НЕма кой да те стигне, а и нЕма кой да се навие да те гони :lol:
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от mitioto »

NIKI1968 написа:....Сигурно си могъл да хванеш и легнал (чел съм някъде, че си ги ловиш и седнал :D ), ако си пробвал де! .....
Е той пробва и легнал, ама му беше трудно - затова седнал :lol:
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от Marco Polo »

Изображение

Че е седнал - седнал е.. Че пращал ММС-и - убаво, ма аз не съм получавал, начи - нищо не е фащал!
Вярвам само на снимков мат'рял, то така, у форумо и аз имам два сома-великани, ама на снимка...

:lol: :lol: :lol:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от Мунчо »

Павел Иванов написа:...Тъй минах около километър нагоре от мостето , поседнах , запалих една цигара и зех да дзвъня да се хвала и да пращам ММСи , щот съм мрЪстник :lol: :lol: :lol: ...
Ъхъ - даже и на мен ми се обади! :D Вярно ли е, че Стоянчо си нямал такива фофлерки, клетият?
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от Павел Иванов »

Значи първо на питащите :
- Петърчо , на всека цена щи дзвънна :D
- Санде , ловеха си се еднакво добре и на двата които си носех - и на Икурата , и на златното дупе с червената глява .
- Ивчо , на Лесновска и на Струма аслъ същото как го описваш , основно маломерки плюс некой друг бонус . Не ми зеленей да тъ не изплюща :idea: Аз да не съм кът теб свободен нонстоп А ?!? Е и ся пишем от мобилната флашка докът папкам та коги ми остане време и снимки ш има :idea: :idea: :idea: С тва сметам че съм задоволил и останалите кът Лефкопласта и Магарко примерно :mrgreen:

пп - Муня , Стоенчо каза че два от твойте Айриа Мен били негови :mrgreen:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Искъро ! У Софето :-)

Мнение от ivo Vratsa »

Павел Иванов написа:.. . Не ми зеленей да тъ не изплюща :idea:
:twisted: Гле го къ е неблагодарен :evil: :D Аэ разясних на Лекопласта, че ще има по-късно снимки да тъ отменъ, а ти... :mrgreen: :D
ПС В началото на месеца свободата ми приключва :(
Спининг клуб "Абичи"
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”