Огняново в Неделя сутрин (31.07)

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Аватар
mita4eto
Мнения: 655
Регистриран на: Нед Дек 18, 2005 15:30
Местоположение: Ямбол - София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 5 пъти

Огняново в Неделя сутрин (31.07)

Мнение от mita4eto »

Здравейте и от мен, колеги :)
Идната Неделя мисля да се разтъпча нейде около Софето и най-много ми ляга на сърцето Огняново. С кола съм, в източната част на София, ако някой има желание да ме придружи (както един колега бе писал, в замяна на малко частни уроци :D ), добре дошъл е.
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Аватар
starlight
Мнения: 931
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 11:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Огняново в Неделя сутрин (31.07)

Мнение от starlight »

Ах ... :) само ако нямахме вече планове да ходим с жената на Седемте рилски езера :)
Ще чакам снимков "матриал" да знаеш :mrgreen:
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Огняново в Неделя сутрин (31.07)

Мнение от Plat1ka »

Здравей Колега.

Под Неделя Сутрин имаш предвид риболов от сутринта до обяд или просто риболов започващ от обяд до кога решим.

За какъв риболов става дума спиниг или стръв?

Аз нямам нищо против да те придружа но ако е за спининг, умения които да откраденш едва ли притежавам. Спинингист самоук съм и от скоро. Не познавам и язовира но пък разходка сред природата не е излишна никому. Живея в Дружба до Цариградското. Ако съм ти удобен от към вземане драсни да се разберем нещо.

Виж за риболов на Стръв имам някаква бегла информация къде да застанем за да хванем по нещо.
Аватар
mita4eto
Мнения: 655
Регистриран на: Нед Дек 18, 2005 15:30
Местоположение: Ямбол - София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 5 пъти

Re: Огняново в Неделя сутрин (31.07)

Мнение от mita4eto »

Plat1ka написа:Здравей Колега.

Под Неделя Сутрин имаш предвид риболов от сутринта до обяд или просто риболов започващ от обяд до кога решим.

За какъв риболов става дума спиниг или стръв?

Аз нямам нищо против да те придружа но ако е за спининг, умения които да откраденш едва ли притежавам. Спинингист самоук съм и от скоро. Не познавам и язовира но пък разходка сред природата не е излишна никому. Живея в Дружба до Цариградското. Ако съм ти удобен от към вземане драсни да се разберем нещо.

Виж за риболов на Стръв имам някаква бегла информация къде да застанем за да хванем по нещо.
Привет, колега!

Бих казал, че малко или много се доближавам доста до твоето разбиране за риболова. От скоро се ослушвам за някакви общи познания за спининга (уча се в началото), иначе ловя на стръв, да. В последно време, поради стечение на обстоятелствата, май наблягам на риболова на леко (директен и мач). Огняново не бих казал, че го познавам добре, но заради природата там дори и да не го познавам, пак ми се ходи. Ще продължа на лични :)
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”