Възражение,оплакване

Книга за препоръки и оплаквания.
Заключено
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Възражение,оплакване

Мнение от laplandetza »

:!:
Става въпрос за това, http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... &start=210" onclick="window.open(this.href);return false; Модераторът , Емо , прилага принуда и съвсем реален психотормоз. Той грубо погазва Евроатлантическите ни цености и крехката ни демокрация. Нарушава правилата и законите.Аз разполагам с необходимите доказателства за да си позволя да говоря свободно.Желая да бъдат взети необходимите мерки.
Ваш скромен,
Лапландеца
Последно промяна от laplandetza на Сря Окт 30, 2013 22:44, променено общо 1 път.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Възражение,оплакване

Мнение от Коце »

Ееее, тва тийзър ли е?
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 699 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Възражение,оплакване

Мнение от VDP »

laplandetza написа::!:
Става въпрос за това, http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... &start=210" onclick="window.open(this.href);return false; Модераторът , Емо , прилага принуда и съвсем реален психотормоз. Той грубо погазва Евроатлантическите ни цености и крехката ни демокрация. Нарушава правилата и законите.Аз разполагам с необходимите доказателства за да си позволя да говоря свободно.Желая да бъдат взети необходимите мерки.
Ваш скромен,
Лапландеца
Човек ти сериозно ли говориш и наистина ли познаваш д-р Милчев и цялата ситуация, или просто омразата ти към Кроки и Козела те накара да го напишеш?!?
Аз лично не познавам нито Любо (Кроки), нито Козела, но познавам д-р Милчев и също като теб бих помолил за модераторска намеса в една тема в която се изля кой ли не върху човек който съда на Република България оправда за неправомерно уволнение!
П.С. Моля те не ми отговаряй на въпроса, той беше риторичен! Не ми се влиза в полемики относно личните ти терзания, както казах и аз съм на мнение, че е време за намеса по темата и да спрат всякакви спекулации по тоя въпрос.
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Възражение,оплакване

Мнение от LVitchev »

Аз пък,веднагически започвам да контрапротестирам /сега нали е модерно/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Заявявам че всичко написано от Вашия скромен Лапландец е долна инсинуация и правокация,целяща единствено да внесе смут в нашите редици :lol: :lol: :lol: Аз братя и сестри,апелирам към Вас,да не се поддавате и да отстоявате нашето единство и приятелство което е неразбиваемо и не може да бъде повредено с обикновени фоиерверги или бомбички от миниум с бял бронз :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Това са димки - военни,целящи да ни объркат и да ни отклонят от правия път а човека мятащ ги безразборно е правокатор и чужд агент работещ за няколко правителства под прикритие и с аки връзки,като корабни въжета в няколко психиатрии в страната и чужбина :lol: :lol: :lol:
Ваш скромен
Крокодил
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4506 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Възражение,оплакване

Мнение от Pike »

laplandetza написа:... Аз разполагам с необходимите доказателства за да си позволя да говоря свободно. ...
Може би трябваше първо да ги представиш и след това да коментираш кой е корумпиран и кой не. Така изложено "Тоя и тоя са корумпирани, оня и оня са мошеници ..." е кьор фишек и освен да води след себе си кавги и разправии друг ефект няма да има, освен ако това не е търсения ефект ;)

Почистих темата, ще помоля и модераторите да зачистват подобни разправии, до които се е стигнало от голи обвинения.

Този форум не е съдебна зала, няма съдии и прокурори, а ако си търсите повод за разправии щото ви е скучно, потърсете друг форум.

Мисля, че колегите bessi и Vid са обобщили много добре въпроса и е излишно да се предъвква наново и наново.
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”