Към Админа

Книга за препоръки и оплаквания.
bad_boy
Мнения: 298
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 9:53
Местоположение: ruse

Към Админа

Мнение от bad_boy »

Здравей, Pike
от темата за дунавския риболов разбрах, че Asio е с постоянен БАН.
sestrata написа:Тъй като колегата Asio е с "БАН завинаги", ме помоли да споделя успеха му от тази сутрин.
karaburov написа:Евала на Асио,а бана му....нямам думи!!!!
Ilian70 написа:Поздравления, Асенски!
Кефиш, брат! При такива трудни условия на Реката си е майсторлък и познаване на позициите.
Относно бана... :shock:

Пожелавам ти още и по-големи!
Бих искал да знам, каква е причината за това?

Познавам Asio и мога да кажа за него, че без причина ни би провокирал конфликт никъде!
Аватар
Kaloyan87
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 17:14
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 43 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Kaloyan87 »

Един от малкото хора споделящи излетите си, както и резултатните си примамки с постоянен БАН. Половината съфорумци тук отдавна си плачат за това, но явно става дума за нещо на лична основа. Ако не е така моля да ме просветлите мен и останалите за точната причина с която си е заслужил това (документирано)! Благодаря предварително и очаквам отговор ;)

Sent from my LT22i using Tapatalk
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Към Админа

Мнение от quietriot »

bad_boy написа:Здравей, Pike
от темата за дунавския риболов разбрах, че Asio е с постоянен БАН.
sestrata написа:Тъй като колегата Asio е с "БАН завинаги", ме помоли да споделя успеха му от тази сутрин.
karaburov написа:Евала на Асио,а бана му....нямам думи!!!!
Ilian70 написа:Поздравления, Асенски!
Кефиш, брат! При такива трудни условия на Реката си е майсторлък и познаване на позициите.
Относно бана... :shock:

Пожелавам ти още и по-големи!
Бих искал да знам, каква е причината за това?

Познавам Asio и мога да кажа за него, че без причина ни би провокирал конфликт никъде!
Предполагам че причината е онази прословута сметка, а защо е с бан мога само да гадая че е минал границата на добрия тон и е понахранил някого в това число и може би мен, но Павката много бързо изтри темата.... :wink:
За съжаление много хора не си знаят мярката в езика и писането , което почва все повече да ми вади очите, за Асио нищо не мога да кажа , не го познавам, въпросната сметка обаче си е останала за негова и на Павката- сметки така че е нормално да реагира така , но не му беше там мястото.
Защо е с Бан, предполагам и Павел знае.
plamboniy
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 18:11
Местоположение: Русе
дал Браво: 1 път

Re: Към Админа

Мнение от plamboniy »

Здравейте колеги,
И на мен ми стана много любопитно за този бан и то постоянен.
Това е човекът, който ме е запали по спининга преди много години, а той самият лови с изкуствени примамки от дете...
Винаги е споделял с детайли опита си и не се е държал надменно...

Срамота, хората които са през ден за риба и имат желание да споделят са с ПОСТОЯНЕН БАН, а форумът се е превърнал в суха говорилня за милиметри, грамове, модни течения в риболова и обвинения към колеги относно улова им.

Поздрави,
Пламен Милев
Аватар
Ilian70
Мнения: 1726
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2103 пъти
получил Браво: 2540 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Ilian70 »

Присъединявам се към колегите писали по-горе.
Мисля, че решението на този, който го е баннал е доста крайно и благодарение на него, форумът се лишава от един от малкото споделящи, кадърни спинингисти.
Личното ми мнение е, че фокусът на подфорума "Спинингов риболов" полека-лека се отмества в най-неприятната посока, по която би могъл да тръгне - "един пост - 100 критици". Никой не споделя и ако случайно някой новобранец го направи, после се "хапе за гъзо" за тъпото си решение.
С този пост изразявам подкрепата си към реабилитирането на Асьо!
Той има още много какво да покаже и да споделя и заслужава да му се даде възможност да го направи.

Поздрави и наслука!
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Към Админа

Мнение от karaburov »

Аз също останах изненадан.....малко преди поста на Павката,говорих с него(уговаряхме съвместен риболов) и той ми каза да видя след час форума.


Страхотен човек,знаещ, можещ и израстнал по Реката.....никога не е се надувал,натяквал или нещо от сорта,винаги може да му се четът постовете с кеф!
Ако някого е обидил с истината.....в случая "потърпевшите" от запоя да го преглътнат,верно е,истината боли :fish6:
Но да връщаме комунистическото време,с шуробаджанащините,айде няма нужда :idea:
Да не изброяваме,че в последно време само глупости из целия спиннингов риболов се пишат.То не бяха сомове,то не бяха изгъзици,корифейщини и много мерене на ........ без да се покаже една снимка на риба.Все клавиатурни "риболовци" мерещи си такъмите,а не рибите!
Призовавам да му се върне правото на нормален потребител,заслужил си го е много повече от някои други!


Поздрави!!!
bad_boy
Мнения: 298
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 9:53
Местоположение: ruse

Re: Към Админа

Мнение от bad_boy »

quietriot написа: Предполагам че причината е онази прословута сметка, а защо е с бан мога само да гадая че е минал границата на добрия тон и е понахранил някого в това число и може би мен, но Павката много бързо изтри темата.... :wink:
За съжаление много хора не си знаят мярката в езика и писането , което почва все повече да ми вади очите, за Асио нищо не мога да кажа , не го познавам, въпросната сметка обаче си е останала за негова и на Павката- сметки така че е нормално да реагира така , но не му беше там мястото.
Защо е с Бан, предполагам и Павел знае.

Васе, и на мен ми прави впечатление, че много хора не си знаят мярата, и заради тях се отказаха да пишат много колеги включително и аз, но нямат наложени банове нали!?
Не знам кой коя тема е трил, аз не съм прочел нищо, а явно и много колеги за да се учудваме, че Asio е баниран! Asio си е пич отвсякъде, за да нападне някой той трябва да го е провокирал!
Онази сметка за която говориш, е и за моя сметка по спомен мисля около 300 и кусур кинта събрахме не си спомням точната цифра :wink:
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4506 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Към Админа

Мнение от Pike »

И най-готините хора понякога си изпускат нервите и изпускайки парата се стига до обиди, заплахи, банове и т.н.
Не съм гледал все още какво точно се е случило и какво е наложило този постоянен бан, че имах мой лични проблеми и ангажименти. Ще проверя какво е станало и ще говоря и с двете страни, след което ще преценя какво да правя с банът.

Ще използвам случая за да дам началото на един основен ремонт на форума, че иначе само кърпим и лепим, а така вече не става. Нямам предвид действията на конкретен потребител или модератор, това е нещо, което го обмислям от известно време.

Под основрен ремонт имам предвид наново предложения и гласуване за модератори във всички подфоруми, актуализиране или напълно пренаписване на правилата, ще измислим и нови санкции, които да се налагат при неспазването им. И то не аз или някой друг да ги измисля и спуска отгоре, а заедно и то основно всичко да дойде от вас, хората, които четът и пишат във форума. Със сигурност няма да стане лесно и бързо, но пък ще стане добре.

Ще събера мислите си за този основен ремонт в една отделна, където да ги обсъдим и да започваме да действаме.
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Към Админа

Мнение от karaburov »

pike написа:И най-готините хора понякога си изпускат нервите и изпускайки парата се стига до обиди, заплахи, банове и т.н.
След провокации и обиди към тях самите,и аз да съм също не бих останал длъжен!


pike написа:И най-готините хора понякога си изпускат нервите и изпускайки парата се стига до обиди, заплахи, банове и т.н.
Не съм гледал все още какво точно се е случило и какво е наложило този постоянен бан, че имах мой лични проблеми и ангажименти. Ще проверя какво е станало и ще говоря и с двете страни, след което ще преценя какво да правя с банът.

Ще използвам случая за да дам началото на един основен ремонт на форума, че иначе само кърпим и лепим, а така вече не става. Нямам предвид действията на конкретен потребител или модератор, това е нещо, което го обмислям от известно време.

Под основрен ремонт имам предвид наново предложения и гласуване за модератори във всички подфоруми, актуализиране или напълно пренаписване на правилата, ще измислим и нови санкции, които да се налагат при неспазването им. И то не аз или някой друг да ги измисля и спуска отгоре, а заедно и то основно всичко да дойде от вас, хората, които четът и пишат във форума. Със сигурност няма да стане лесно и бързо, но пък ще стане добре.

Ще събера мислите си за този основен ремонт в една отделна, където да ги обсъдим и да започваме да действаме.
Е това е изказване.....ясно,точно и на време,дано всичките ти мисли станат реалност по скоро,че иначе ще заприлича на форум от типа на БгМама,розали.ком Гепиме и други долнопробни подобия на чат платформи.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Павел Иванов »

Тъй , бана му го сложих аз .
Не мисля да обяснявам как , какво и защо в темата .
Ако Сашо иска ще му кажа причините лично , не мисля че е нужно да давам отчет на който и да било друг !
Иначе като начало провокации и обиди имаше единствено от него , та кой на кой не би останал длъжен е от според зависи !
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
A.S.H
Мнения: 1022
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 13:53
Местоположение: Русе
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Към Админа

Мнение от A.S.H »

Не знам в детайли за какво става въпрос, но все пак Асен е кадърен риболовец и свестен човек.
Дори да е нарушил някое правило едва ли заслужава постоянен бан. Надявам се администраторът да подходи с разбиране и да го премахне. Нагледахме се на зимни теми посред лято и какви ли не глупости, които не бяха санкционирани, че да го отнася Асен, пък било то и заради някой свой изблик.

Поздрави,
Андрей
FISHAHOLIC!

Fishseeker... here fishy, fishy!

Feed your soul, release the fish!
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Към Админа

Мнение от karaburov »

1-во във всички форуми има тема за reason/причина за бананите!
Били те,спам,реклама,флууд,обиди,нарушаване на правилника или нещо съвсем друго не написано като правило в правилника на самия форум!
2-ро задължително е доказателствата при оплакване от потребител,администратора да покаже доказателствата... било то писмени със снимки или квот там се сещаш! Имал съм вземания давания с тези работи ;)
3-то Асен не е такъв човек,каза ми каквото имаше да казва,яд ме е че не ти снимах поста в който каза,че си го нахранил!Има го в коша,ако не знаеш как,лично бих те упътил как да видиш темата....
4-то Да,малко са хората със "сърца обвити в лайна"които не биха отговорили,но има и които няма да си замълчат!
Всички чакаме,доказателства,снимки,Л.С-та и тем подобни,и не цитирани,снимки с телефон,фотоапарат,дата,час да се види всичко...после ще се извиняваме на когото трябва!
Ако трябва още нещо насреща съм да обясня по работатa с "phpBB2 и phpBB3 ". форматите на форумчетата ;)
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Павел Иванов »

1. Както споменах сметка има право да ми държи единствено администратора !
2. Ако исках да остане в тайна че съм го "нахранил" , нямаше да го обявя на всеослушание :idea:
3. Много се радвам на определени хора , в частност един , не Азио , не и ти , той си знае кой е , къде постоянно разясняват кой как забърквал интриги , докато той самият наистина с огромно задоволстиве го прави . Аслъ като попа къде разправял да не го гледат какво прави а какво говори . В случаят имам и поредното доказателство за това .
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Д-р Флекс »

Аз не съм страна в спора, не съм участвал в мероприятието, където някой някого завлякъл, обаче, след онази канонада простотии, които Асю написа във форума безадресно спрямо всички не-русенци, бих го пратил безусловно на заслужена почивка, ако бях модератор във форума. Е, може би, не доживот, а само за 10-20 години... Има правила на поведение във форума, валидни за всеки, дори и за това чудо на русенската кулинария. Който му се кефи, може да си го лайква във Фейсбук, не е ли така? Не е необходимо да търпим скотското му поведение във форума.
bad_boy
Мнения: 298
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 9:53
Местоположение: ruse

Re: Към Админа

Мнение от bad_boy »

Определено не мога да разбера как шепа народ си позволява да нарушава правилата умишлено, но за тях банове няма! Има потребители чийто постове на 10 страници са само UP на обявите им, нонямат наказания. Други са си направили магазини и са сложили линкове в подписите и те стоят без наказания. Трети си позволяват да въвличат потребители в караници и за тях няма банове. Друг пък решава, за 2 дни да пусне 5 провокативни теми, само да си погъделичка егото и той без наказание.
В конкретния случай с Асен не знам какво е било, защото темата я няма и затова ми е любопитно!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”