Въпрос за щеки Maver Competition

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Въпрос за щеки Maver Competition

Мнение от toto57 »

Здравейте колеги,
Става въпрос за този надпис: EP7

Изображение

Тъй-като никога не съм си купувал чисто нова щека от тази серия, какво означава и дали е задължително на всички колена да бъде един и същ надписа?

Притежавал съм 5 щеки от серията, купени 2-ра ръка и винаги надписите са били различни на различните колена!

Тъй-като в момента притежавам 2 такива и няма никакво съвпадение в надписите на 18 колена, чудя се дали не съм си купил сбироток!

Благодаря предварително на всички колеги, които биха ме просветлили по въпроса!
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Garbolino
Мнения: 118
Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 20:24
Местоположение: Велико Търново

Re: Въпрос за щеки Maver Competition

Мнение от Garbolino »

Не е задължително, обаче би трябвало на повечето колена надписа/кода/ да съвпада. Поне при мен така беше.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Re: Въпрос за щеки Maver Competition

Мнение от toto57 »

И все пак, знае ли някой, какво означават тези кодове?
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
bobolinzer
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Окт 19, 2012 20:07
Риболов: и сноуборд
Местоположение: София
дал Браво: 14 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Въпрос за щеки Maver Competition

Мнение от bobolinzer »

Партиден номер и информация за матрицата. Ако нещо се оплеска, да могат да си проследят грешките. Поне така казват из английските форуми... :wink:
galfii
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 22:07
Местоположение: Пловдив

Re: Въпрос за щеки Maver Competition

Мнение от galfii »

Партиден номер и информация за матрицата. Ако нещо се оплеска, да могат да си проследят грешките. Поне така казват из английските форуми... :wink:
Много точно казано.Не е задължително маркировката да е еднаква.Това са партидни номера.
Винаги кълве един час преди да отида на язовира и половин час след като си тръгна!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”