Магазин за облекла???

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
V93
Мнения: 471
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 23:52
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти

Магазин за облекла???

Мнение от V93 »

На риболовното изложение в Пловдив видях един щанд на фирма за ловни и риболовни облекла - якета, шапки и т.п.
Даже си харесах едно друго, но нямаха размер и реших да ги посетя в София. Казаха ми хората, че магазинът им е в района на Окръжна болница.
Ама пусто тогава ми се строши джипката и се отнесох с други проблеми, та чак сега се сетих за това. Онзи ден, като врътнах в района - не можах да видя такъв магазин, а пък ми е излязло името на фирмата от главата та не мога да потърся и в нет-а :oops:

Някой сеща ли се за такова нещо в района на Окръжна болница???
Последно промяна от V93 на Нед Юни 04, 2006 21:19, променено общо 1 път.
GLIIP
Мнения: 293
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:39
Местоположение: Ст. Загора
дал Браво: 2 пъти

Мнение от GLIIP »

не знам а района на окр.болница но според мен фирмата която произвежда наистина качествени стоки е аполо
This is a story about the dramatic relationship between man and a fish
The fish know.
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от kriki »

Колега, фирмата се казва Медичи. http://www.medichibg.com
Имат много добри и ефтини облекла за лов и риболов.

Ето го точния адрес:
Sofia
Mladost 1, bl.25, entr.V
Tel: 0888 603 705


Това е зад бензиностанцията на OMV на цариградско шосе.
Fish friendly
Аватар
V93
Мнения: 471
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 23:52
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти

Мнение от V93 »

kriki написа:Колега, фирмата се казва Медичи. http://www.medichibg.com
Имат много добри и ефтини облекла за лов и риболов.

Ето го точния адрес:
Sofia
Mladost 1, bl.25, entr.V
Tel: 0888 603 705


Това е зад бензиностанцията на OMV на цариградско шосе.
Много ти благодаря! :D
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

Стоката на МЕДИЧИ-Ямбол е Супер :lol: :lol: :lol:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Това е адресът на Аполо при Окръжна:
Адрес гр. София, ж.к. Младост 3, бл. 358, вх. Б, ет. 4, ап. 9
Телефон 8680157
Факс 8680157
Успех.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
V93
Мнения: 471
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 23:52
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти

Мнение от V93 »

Божидар Иванов написа:Стоката на МЕДИЧИ-Ямбол е Супер :lol: :lol: :lol:
А бе, имат хубави неща, ама каква файда, след като се оказа, че от 2 неща, дето щяха да ми свършат работа, имаха само по 1 бройка с неподходящ размер. :(
Аватар
gergenenov
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 20:46
Местоположение: Sofia

Здравейте!

Мнение от gergenenov »

Двете фирми използувт различни мембрани .Първообраза е Gore-Tex.
Според мен разликата в цената не е оправдана.
А и една дреха не се купува ,за да се носи 10г./така фирмите,които произвеждат тези облекла се самообричат на фалит/случи се вече с кожарите!

Поздрави!
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

V93 написа: А бе, имат хубави неща, ама каква файда, след като се оказа, че от 2 неща, дето щяха да ми свършат работа, имаха само по 1 бройка с неподходящ размер. :(
Точно така, ама аз си мисля и нещо друго. През настъпващото лято ни трябват едни войнишки гащи и памучна фланелка със защитен цвят. През зимата, аз не ловя. Тъй кат те гледам на аватара - хич ти не трябват. До есента и цената ще падне. Гор тех се продава приятели от фирма Гор тех, останалото е плява.
Изображение
Аватар
V93
Мнения: 471
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 23:52
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти

Мнение от V93 »

joro_olympus написа:Точно така, ама аз си мисля и нещо друго. През настъпващото лято ни трябват едни войнишки гащи и памучна фланелка със защитен цвят. През зимата, аз не ловя. Тъй кат те гледам на аватара - хич ти не трябват. ...
Хич не става въпрос за гор-текс или други подобни глезотийки. За тях изобщо не съм питал за размери. Първо - щото ги имаха само в едни по-светли жълтокафеникави разцветки тип "горски фототапет", които не ме кефят изобщо и второ - щото не мисля че си струва да се понеса по гьоловете с яке за 300 - 400 лв.

Войнишките гащи и фланелка са ясни. Ама исках да си взема едно яке. Лято, лято ама примерно рано сутрин на "Доспат" ...
В крайна сметка се оказа, че баш яке тип МО ми върши работа, защото е със сваляща се подплата и става и за по-топло и за по-студено; не е претенциозно и няма да ми е жал ако се омърля, скъса и т.н. и на всичкото отгоре камуфлажната му разцветка повече ми харесва.
Е да, ама имаха само № 56. Вярно е, че съм се позакръглил откак спрях цигарите, ама ЧАК пък толкова не съм, поне засега :D
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

Колега, един съвет от мен.
Ползвам едно якенце вече 4та година. И лятото по балканите и зимата на лов. Марката е Barbour. Серията е Breathable. Страницата е www.barbour.com
Непромокаемо, доста тънък плат и подплата като тензух (слава богу по-здрава).
Разрових се из страницата и точно моя модел го няма, но ако ги разгледаш ще добиеш представа.
За мен това е оптималния вариант. Топли когато е студено (с пуловер/два при -15/-20, фанелка при 15), пази от вятър когато духа, сух си като вали. Понеже е изключително тънко при подходящо сгъване се прибира в джоба на бедрото на воинишки панталон и без проблем в заешкия джоб на елечето.
.......има един момент,че се незнае колко е оригинално .....но при условие,че ми върши чудна работа това за мен не е проблем.
Цената на която съм си го купил е 90лв. заедно със непромокаем панталон. (затова си мисля че може да не е истинско .....Barbour е скъпа марка).
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
Аватар
jonny drebnoto
Мнения: 316
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:54
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от jonny drebnoto »

на панаира си поръчах панталон от http://raptorbg.com/ много съм доволен от изпълнението и цената!
www.dielservice.com


В Перник е най-голямото голф игрище - дупка до дупка, голф до голфa и мноооого играчи ......
Аватар
veselinov
Мнения: 308
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 23:35
Местоположение: sofia

Мнение от veselinov »

Днес видях в ТСМ -комплект яке и панталон за ?? ГОЛФ ??
Тънко и леко и като материя и като числа- нещо около 40-45лв.Непромокаемо!!
Само дето е Черно иначе е идеално за цената си.
Заслужава си да се погледне, ако си търси човек! :wink:
match & feeder only
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”