Браво на Бат Стан!

Разправят, че не всичко било риболов.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Yuri Varbanov написа:Станиле,а за латекса какво ще кажеш след днешния мач?
E, кво да кажа, ти кьорав ли си? Позорен гол, очевиден фаул в атака. А що се отнася до ЦСКА и на Трънския рибар прозренията, ако беше дошъл на Армията да види за какво иде реч, друго щеше да пее. Но за тях проблемът с неграмотността не е само в юношите. Само една ситуация ще ви кажа, която няма да я изиграе така и последният тъпанар от селските дивизии: падат от Славия 0:1, в 72 мин и 5 сек има тъч за ЦСКА, някъде на линията на точката за дузпа в пеналта на Славия. Коста Стоянов го изпълнява и подава към италианеца Тибони. Тибони му я връща, след това хуква напред, застава на аутлинията и почва да иска топката. Извинявайте, ама това по всички правила на футбола е засада, няма начин да не се отсъди. Абе в Мътивир Ихтиман няма такова отиграване. Същата история в мача срещу Монтана, само че с друг играч на ЦСКА - при изпълнение на пряк свободен удар срещу вратата на Монтана тоя саблезъб седи на голлинията. Ами вдигнаха му я, как няма да я вдигнат. Това са тънки неща, които обаче правят впечатление. Е, с такива неграмотници къде сме тръгнали футбол да правим. Сори, много уважавам ЦСКА като клуб с огромен принос за историческото наследство на футбола ни, ама не мога да напиша, че са голяма работа, като се вижда какво им е дереджето. В Левски поне мое да отидеш ей така, да погледаш как играе грамотно момче като Сержиньо Грийн например. Не че са цъфнали и вързали и те...
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 246 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Ми де да знам,аз дали съм кьорав,ама съдиите,като попаднат в Ловеч, май на всички им се вдига рязко диоптъра.. :roll: :evil:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Yuri Varbanov написа:Ми де да знам,аз дали съм кьорав,ама съдиите,като попаднат в Ловеч, май на всички им се вдига рязко диоптъра.. :roll: :evil:
То е повече от очевидно това. :D
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Бат Стан написа:
Yuri Varbanov написа:Станиле,а за латекса какво ще кажеш след днешния мач?
E, кво да кажа, ти кьорав ли си? Позорен гол, очевиден фаул в атака. А що се отнася до ЦСКА и на Трънския рибар прозренията, ако беше дошъл на Армията да види за какво иде реч, друго щеше да пее. Но за тях проблемът с неграмотността не е само в юношите. Само една ситуация ще ви кажа, която няма да я изиграе така и последният тъпанар от селските дивизии: падат от Славия 0:1, в 72 мин и 5 сек има тъч за ЦСКА, някъде на линията на точката за дузпа в пеналта на Славия. Коста Стоянов го изпълнява и подава към италианеца Тибони. Тибони му я връща, след това хуква напред, застава на аутлинията и почва да иска топката. Извинявайте, ама това по всички правила на футбола е засада, няма начин да не се отсъди. Абе в Мътивир Ихтиман няма такова отиграване. Същата история в мача срещу Монтана, само че с друг играч на ЦСКА - при изпълнение на пряк свободен удар срещу вратата на Монтана тоя саблезъб седи на голлинията. Ами вдигнаха му я, как няма да я вдигнат. Това са тънки неща, които обаче правят впечатление. Е, с такива неграмотници къде сме тръгнали футбол да правим. Сори, много уважавам ЦСКА като клуб с огромен принос за историческото наследство на футбола ни, ама не мога да напиша, че са голяма работа, като се вижда какво им е дереджето. В Левски поне мое да отидеш ей така, да погледаш как играе грамотно момче като Сержиньо Грийн например. Не че са цъфнали и вързали и те...
Явно доста те е впечатлило отиграването на Бонбони(Тибони) че го споменаваш за трети път в форума :wink: Кажи нещо за грамотността на Слори от сините примерно :roll: или пък за голмайсторските качества на заааарскО бек Иво Иванов :lol: ама дай сега че ЦСКА са в тотална дупка от неколко години и да им сипуеме колко можеме па после че видиме :lol: имаше една песничка с припев "искам некой ден да сера над тех" :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Ми Трънчо, как да не го споменавам, като най-неграмотният ви играч е и най-скъпият в ЦСКа, с най-голямата заплата имам предвид. Слори поне има някаква визитка зад гърба си, друг е въпросът, че трансферът му в Левски се оказа провал.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Трънски, ето, тая вечер играхме много добре, поздравления. Дано Радуканчето остане, тръгна му работата. Като видях първоначалния състав се учудих защо са му тея три дефанзивни халфа, а то било да не ги пуска локото да ви припарят до вратата. честита победа, само така и занапред!
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Да бе ясно ама едно е да сипеш с големия чирпак у вестнико че за нищо,не ставаме,друго е да похвалиш че сме играли добре в форума :lol: Нема значка-работа кво да го правиш и мен не ми е кеф да върша доста неща ама са факт... :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 246 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

TRANSKI RIBAR написа:Да бе ясно ама едно е да сипеш с големия чирпак у вестнико че за нищо,не ставаме,друго е да похвалиш че сме играли добре в форума :lol:
Е,па ти!Хвалбите не продават вестници в нашата държава! :wink:
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Аз не мога да разбера що е сипвал толкова пък върху ЦСКА у тая статия Станил :roll:

Сипвал е върху целия бг футбол... Не се палете толкова. Добре го е написал.

п.п.

Трънски, аватарът ти ме расипа от смех, заеби :lol: :lol: :lol: :lol:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

TRANSKI RIBAR написа:Да бе ясно ама едно е да сипеш с големия чирпак у вестнико че за нищо,не ставаме
E, аз кво съм виновен, че юношите ви са толкова зле. А преди да кажеш за черпака, мое да се замислиш защо само при нас не излезе жлъчен текст за това, че набор 1994 г. паднаха от Левски 0:8. Щото аз бях единствения, дето си направи труда да проучи нещата и да разбера, че половината ви отбор е имал вирусно заболяване, а три момчета са били сменени принудително на полувремето при резултат само от 1:0. Така че, недей ме обвинява в тенденциозност. Нали разбираш, че ако съм търсел заяждане, няма по-подходящ момент от този, когато сте паднали с 0:8. Но това с Черно море си беше трагедия...
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

:D Мерсаж,чест ти прави че даваш разумни обяснения,вместо съвсем нормалната пцувня и да се оправят :lol:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

TRANSKI RIBAR написа::D Мерсаж,чест ти прави че даваш разумни обяснения,вместо съвсем нормалната пцувня и да се оправят :lol:
Кажи кога ще пием по ракия у маалата.
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Бат Стан написа:
TRANSKI RIBAR написа::D Мерсаж,чест ти прави че даваш разумни обяснения,вместо съвсем нормалната пцувня и да се оправят :lol:
Кажи кога ще пием по ракия у маалата.
Речи само...я сека вечер си ударам в Хайдути по ракия :D Там се гледат и всички мачове :)
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Druglyo
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 14:33
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Druglyo »

Бат Стане нещата са малко по различни. Първо легендата Джевизов знаеш ли къде работи сега. Преди да ти кажа къде ще те питам какво направи в ЦСКА докато беше шеф на школата. Една изкуствена трева вътре в залата. Сега е в Етрополе, за парили или щот има условия и идея, знам ли? Истината е, че има много кадърни хора, треньори и тва с пускането на топката не се практикува. Има други пороци, най-вече болните амбиции на някои родители, като последните са голям проблем на треньорите в детскоюношеския футбол. А школи вече се създадоха на много места, Славия, Левски, Ловеч, Черно Море, Черноморец, Сливен, в Пловдив и т.н. Обаче връзкарството във футбола (а и в съдийството) е огромния проблем, но той е пряко отражение на обществото ни. Пак се сещам за ЦСКА, погрома след Лупи а и сега при Титаните доведе до това юношите на този велик БГ клуб не само да няма къде да играят официалните си мачове, но и да няма къде да тренират. Пари нямало, няма щото през школата трудно ще си изперът парите, а по-лесно е с трансферчета и т.н. 20 години едни и същи хора клатят футбола казвайки, че си дават парите на лудо, не ние сме луди че им вярваме. И тука приключвам с мача Литекс - Локо, аз самият съм локомотивец обаче Ангелчо е виновен, че не свирна фал в полза на Литекс щото Ивчо си го препъна, после същия Ивчо реши че е по-лесно да се пльосне щото видя че изпуска топката. Та да ви питам според вас тоя фал в Англия дали ще го свирнат и да ви питам как мислите би изиграл положението един нормален футболист, не наще тарикатчета дето са свикнали всяко пипане около наказателното на защитник да се свири фал в атака. А и да питам защо при 4-ма наказани титуляри, две принудителни смени наще от Локото не съумяха да се възползват и да си вземат точките които заслужавали.
Много са още въпросите но нейсе........
Опък станал този свят,
само който е богат,
той е личен и познат!
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 246 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Абе Дръгльо ли си,пръгльо ли си,аре не говори глупости.Кракът на Иванов е на 1 метър от оня циганин Цветанов,като оня се пльосна все едно шрапнел му е отнесъл и двата крака.А да не видиш как го задържа за левия ръкав,трябва да си мега кьорав!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”